Інформація щодо зміни тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, обгрунтування необхідності його зміни по КПВЖРЕП №9
23 лютого 2017 року 16:42
Інформація
обгрунтування необхідності його зміни по КПВЖРЕП №9

Керуючись п. 2.5 „Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад”, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012р. № 390, КП „ВЖРЕП №9” Житомирської міської ради м. Житомира доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну діючого тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території в житлових будинках, які утримує, експлуатує та обслуговує (переглянути тут).