Інформація КП „ВЖРЕП №13” щодо зміни тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, обгрунтування необхідності його зміни
23 лютого 2017 року 16:48
Інформація КП „ВЖРЕП №13”
щодо зміни тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових
територій, обгрунтування необхідності його зміни

Керуючись п. 2.5 „Порядку доведення до  споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних  громад”, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України  від 30.07.2012р. № 390,  КП „ВЖРЕП №13” Житомирської міської ради м. Житомира доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну діючого тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території в житлових будинках, які утримує, експлуатує та обслуговує (переглянути тут).