Інформація щодо зміни тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в житлових будинках  КП "ВЖРЕП №14" з обгрунтуванням їх зміни
23 лютого 2017 року 17:01
Керуючись п.2.5 "Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів з обгрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад", затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012р. №390,  КП "ВЖРЕП №14" доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну діючого тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території в житлових будинка, які утримує, експлуатує та обслуговує (переглянути тут).