Інформація щодо зміни тарифів на послуги  з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій  в житлових будинках приватного підприємства «АММОНН»
Інформація щодо зміни тарифу на послуги з утримання будинків і споруд
та прибудинкових територій, обґрунтування необхідності його зміни

Керуючись п 2.5 "Порядок доведення до споживачів інформації про перелік житлово – комунальних послуг, структуру цін/ тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад ", затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово – комунального господарства України від 30.07.2012р. № 390, приватного підприємства «АММОНН» доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну діючого тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території в житлових будинках,які утримає, експлуатує та обслуговує (переглянути тут).