Інформація щодо зміни тарифів на послуги  з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій  в житлових будинках  ДП «Металіст» ВАТ «Атмашбуд»  з обґрунтуванням необхідності їх зміни

Керуючись п.2.5 „Порядку доведення до  споживачів інформації про перелік житлово - комунальних послуг, структуру цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних  громад”, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України  від 30.07.2012р. № 390, Дочірнє підприємство «Металіст» ВАТ «Атмашбуд» м. Житомира доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну діючого тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території в житлових будинках, які утримує, експлуатує та обслуговує (переглянути тут).