Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Стартувала головна спортивна подія року – ІІ-й Космічний напівмарафон

10.09.2017
Стартувала головна спортивна подія року – ІІ-й Космічний напівмарафон

З нагоди відзначення Дня міста, вже традиційно у Житомирі проходить Космічний напівмарафон. Цього року спортивне дійство зібрало ще більше поціновувачів здорового та активного способу життя. Організатор Космічного напівмарафону – управління у справах сім’ї молоді та спорту міської ради.

Розпочався Космічний напівмарафон з вітального слова від Віце-прем’єр міністра України Геннадія Зубка, міського голови Сергія Сухомлина та першого астронавта незалежної України Леоніда Каденюка.

«Для нас дуже важливо, що місто Житомир позиціонує себе як спортивне місто. Такі заходи дають можливість для об’єднання громади від якої залежить розвиток міста. Тому марафон можна назвати першим кроком до отримання єдиного бачення розвитку Житомира», - Геннадій Зубко Віце-прем’єр міністра України.

«Вже традиційно до Дня міста ми поєднуємо яскраві культурні та спортивні заходи. Окремо вдячний гостям міста, які приїхали до Житомира, щоб долучитися до Космічного напівмарафону», - зазначив міський голова Сергій Сухомлин.

До участі у Космічному марафоні долучилися близько тисячі людей. На напівмарафонську дистанцію 21 км зареєструвалися 279 учасників та на дистанцію 5 км – 201 учасник. Крім того у дитячих забігах та шкільних естафетах взяли участь близько чотирьохсот дітей, а до корпоративних забігів долучились 52 учасника.

Першим з чоловіків дистанцію у 21 км пробіг переможець минулорічного Космічного напівмарафону Юрій Русюк (м. Луцьк). З жінок першою дистанцію у 21 км подолала Наталія Батрак (м. Харків).