Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 249
візитів сьогодні: 43
візитів всього: 34554
Прогноз погоди
Відбудеться семінар «Фінансова прозорість об’єднаних громад»
17 березня 2017 року 18:12
Міжнародний центр перспективних досліджень у рамках проекту «Фінансова прозорість об’єднаних громад» за підтримки Посольства Нідерландів запрошує взяти участь у семінарі 22 березня, 11.00  прес-центр Житомирської міської ради (майдан ім. С. П. Корольова, 4/2).
 

Семінар направлений на підвищення економічної спроможності об’єднаних громад, що дозволить більш ефективно вирішувати питання місцевого розвитку, підвищення рівня конкурентоспроможності територіальних громад, боротьбу з корупцією на місцевому рівні та забезпечення добробуту місцевого населення.

До участі запрошуються:
 
  • представники органів влади територіальних об’єднань, що приймають рішення про залучення та використання фінансових ресурсів Житомирщини
  • представники регіонального бізнесу
  • представники регіональних НГО, зацікавлені в посиленні економічної спроможності їх громад Житомирщини
  • представники ЗМІ
Експерти:
 
 
  • Поворозник Василь – старший економіст Міжнародного центру перспективних досліджень, к.е.н;
  • Бочі Ангела – Директор економічного департаменту Міжнародного центру перспективних досліджень, к.е.н;
  • Овчаренко Тетяна – експерт з питань бюджету та управління, має 12-річний досвід роботи в Міністерстві фінансів України, Департамент місцевих бюджетів.
Реєстрація обов'язкова: вказавши контактні дані на ел. адресу i.stepanova@icps.kiev.ua або за телефоном 097 134 12 10 Ірина Степанова.
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове