Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 589
візитів сьогодні: 43
візитів всього: 34554
Прогноз погоди
Сотні житомирян приєдналися до ігрового соціального заходу uCRAZYans
18 березня 2017 року 16:32

Як впливати на зміни в Житомирі? Чим саме займаються громадські організації в місті? Які цікаві проекти впроваджуються? Про це та багато іншого можна було дізнатися під час ігрового соціального заходу uCRAZYans 18 березня в приміщенні колишнього ресторану «Смоленськ».

«Житомиряни могли у цікавій формі познайомитися з сучасними тенденціями у соціальній сфері, поспілкуватися з однодумцями та весело провести час з родиною. Такі заходи об’єднують жителів міста навколо спільних ідей розвитку громадянського суспільства», – розповідає начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук.

У «Смоленську» житомиряни могли дізнатися як подорожувати дешево і з користю, визначали наскільки вони є свідомими житомирянами, дізнатися про пільги та права, які мають ветерани АТО та якою може бути благодійність.

«Сьогодні члени «Виконкому майбутнього», а саме учні загальноосвітніх шкіл міста Житомира, будували місто «Житомир - 2030». Школярі розробили генеральний план міста, у якому б вони хотіли жити. Діти проводили дослідження мобільності, бюджету, культури та спорту. Потім вони обирали з двох кандидатів міського голову цього ідеального міста та запропонували модель впровадження дитячого Бюджету участі», – зазначає координатор проекту «Бюджет участі» в місті Житомирі Альона Головко.

Окрім розвитку міста, під час uCRAZYans, можна було записатися до Школи місцевого самоврядування, власноруч посадити рослини, обговорити небажані зміни клімату, визначити яким є інклюзивне місто та багато іншого.

«Залучення житомирян до подібних заходів є надзвичайно корисним. Адже саме тут ми можемо зрозуміти, що Житомир – це наше місто і ми повинні дбайливо до нього ставитися», – каже житомирян Андрій.

Організаторами заходу були ГО «Дивовижні» у партнерстві з міжнародною організацією Pact, за фінансової підтримки USAID.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове