Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 200
візитів сьогодні: 43
візитів всього: 34554
Прогноз погоди
Представникам комунальних підприємств розповіли про зміни в трудовому законодавстві
20 березня 2017 року 15:14
З 1 січня 2017 року внесено суттєві зміни до законодавства з праці. Так,  змінено поняття «мінімальна заробітна плата» та порядок встановлення посадових окладів і тарифних ставок,  запроваджено нові механізми контролю у сфері зайнятості та оплати праці.
 
Зазначені зміни законодавства з праці спрямовані на підвищення стандартів  життя кожного громадянина, адже кошти на поліпшення якості життя  в країні  заробляють саме працюючі  українці,  сплачуючи  податки, страхові внески до Пенсійного та інших соціальних фондів.
 
Враховуючи значні суми штрафних санкцій, важливим є  проведення саме превентивної, роз’яснювальної роботи з метою доведення до кожного роботодавця  вимог чинного законодавства  з питань праці.
 
Представники департаменту праці  та  соціального  захисту   населення   міської ради взяли участь у щотижневій нараді  з керівниками житлово-комунальних підприємств міської ради, під час якої було проведено роз’яснювальну роботу щодо змін законодавства з питань праці, надано відповіді на запитання.
 
До участі  в нараді також було  запрошено представника  управління Держпраці у Житомирській області, який ознайомив керівників  комунальних підприємств міської ради  з новими видами відповідальності за порушення,  наголосив на дотриманні законодавства з питань праці на підпорядкованих підприємствах.
 
Стан дотримання законодавства з питань праці на підприємствах, заснованих міською радою, на яких працює майже 5 тисяч осіб, є актуальним, тому що саме комунальні підприємства та установи мають бути взірцем  для суб’єктів господарювання  інших форм власності та підпорядкування. 
 
Дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, легалізація виплати заробітної плати є  не лише соціальним захистом найманих працівників, а й призводить до збільшення надходжень до міського бюджету, звідки спрямовуються  кошти на  фінансування програм  розвитку  нашого міста.   
 
Департамент праці та соціального захисту населення міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове