Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 167
візитів сьогодні: 43
візитів всього: 34554
Прогноз погоди
Вітчизняні будівельні матеріали – шанс оновлення міст та регіонів України
20 березня 2017 року 15:31

У приміщенні Житомирської міської ради 20 березня відбувся круглий стіл присвячений заходам суттєвого збільшення обсягів будівництва, ремонтних робіт із залученням вітчизняних виробників будівельних матеріалів й технологій.

Організаторами проекту «Вітчизняні будівельні матеріали – шанс оновлення міст та регіонів України», в рамках якого відбувся круглий стіл, є Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

У круглому столі взяли участь представники виконавчої влади, керівники комунальних підприємств та представники будівельного комплексу.

«В Україні створені потужності будівельної індустрії, із здатністю за рік в рази збільшити обсяги будівництва та є унікальні поклади сировини. Проблема полягає в організації та управлінні, створенні та партнерстві влади, бізнесу та громадськості. Тома саме з метою встановлення ділових контактів та обізнаності був створений проект "Вітчизняні будівельні матеріали – шанс оновлення міст та регіонів України"», - розповідає президент Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів Іван Салій.

Житомир став першим містом, що долучився до проекту «Вітчизняні будівельні матеріали – шанс оновлення міст та регіонів України». Впродовж тижня зустрічі та круглі стали відбудуться у містах Рівне, Львів та Івано-Франківськ.

«Ми чітко розуміємо, що останні 25 років загальні об’єми будівництва переживають не найкращі часи. Тому головною метою нашої зустрічі є обмін досвідом, знаннями та навиками вітчизняних виробників будівельних матеріалів. Якщо говорити про місто Житомир, то ми майже щодня зіштовхуємось з необізнаністю замовників робіт з вітчизняними будівельними компаніями та виробниками будівельних матеріалів», - зазначає заступник міського голови Олександр Фещенко.

Під час круглого столу були презентовані будматеріали, конструкції та технології, різноманітні енергоефективні рішення для потреб місцевих громад.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове