Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 277
візитів сьогодні: 43
візитів всього: 34554
Прогноз погоди
«Тиску на житомирських підприємців не буде», – Сергій Сечін, начальник управління Держпраці в Житомирській області
20 березня 2017 року 16:26

У прес-центрі Житомирської міської ради 20 березня відбулася зустріч керівника управління Держпраці Сергія Сечіна з підприємцями. В зв’язку з зростанням розміру мінімальної зарплати, розширенням кола контролерів та введенням штрафів за недопущення інспекторів з праці на перевірку  підприємці потребують відповідей та роз’яснень.

За словами начальника департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Вікторії Краснопір малий та середній бізнес є одним із ключових показників розвитку нашого міста, тому необхідно реагувати на проблеми, які заважають його розвитку.

«Зараз багато говориться в засобах масової інформації та підприємницьких колах щодо збільшення штрафних санкцій за недотримання мінімальних гарантій в сфері зайнятості та оплати праці. Звичайно, що бізнес-середовищу цікаво, як це буде, на яких засадах та умовах. Тому задля того, щоб ознайомити суб’єкти малого підприємництва проводиться сьогоднішній захід», – повідомила начальник департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Вікторія Краснопір

На початку заходу керівник управління Держпраці повідомив інформацію про зміни в чинному законодавстві та про те, яким чином здійснюватимуться перевірки та застосування штрафів.

«Управління Держпраці оприлюднило План проведення перевірок суб’єктів господарювання на 2017 рік задля того, щоб підприємства могли належним чином підготуватись та усунути недоліки до початку перевірки. На даний момент існує ряд підстав для обкладання штрафів. Хочу наголосити на тому, що жодного тиску на бізнес не буде, відповідні дії будуть лише при виявлені порушень», – повідомив начальник управління Держпраці Сергій Сечін.

Крім того підприємців цікавили питання, щодо працевлаштування нових працівників,нарахування заробітної плати та процедура перевірок. Всім присутнім надали роз’яснення та запропонували звертатися за додатковою інформацією в управління Держпраці.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове