Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 1792
візитів сьогодні: 30
візитів всього: 7988
Прогноз погоди
Виконком Житомирської міської ради оголошує конкурси на заміщення вакантних посад посадової особи місцевого самоврядування:
О Г О Л О Ш Е Н Н Я
Виконком Житомирської міської ради
оголошує конкурси на заміщення вакантних посад посадових осіб
місцевого самоврядування:
 
 
провідного спеціаліста  управління культури  міської ради
Вимоги до кандидатів: повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;  стаж роботи  за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста 1 чи 2 категорії не менше 1 року чи стаж роботи за фахом  не менше 2 років; вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером.
 
Оголошення надруковано в газеті «Місто» від 13 січня  2017 року   № 2
Прийом документів:
з  13 січня  2017 року    по  13 лютого  2017 року
________________________________________________________________________
начальника  управління капітального будівництва міської ради
Вимоги до кандидата: повна вища будівельна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування чи державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом  на керівних посадах в інших  сферах  не менше 5 років, вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером.
 
 
головного спеціаліста управління по зв’язках з громадськістю міської ради
Вимоги до кандидатів: повна вища  освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі  не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3 років, вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером.
 
головного спеціаліста сектору по проведенню перевірок управління державного  архітектурно-будівельного контролю міської ради
Вимоги до кандидатів: повна вища освіта будівельного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;  стаж роботи  за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 3 років чи стаж роботи у сфері містобудування, будівництва та архітектури  не менше 5 років; вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером.
 
Оголошення надруковано в газеті «Місто» від 06 січня  2017 року   № 1
 
Прийом документів:
з  06 січня  2017 року    по  06 лютого  2017 року
___________________________________________________________________________
 
Головного спеціаліста відділу захисту населення управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради
Вимоги до кандидатів: повна вища  освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;  стаж роботи  за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах  не менше 3 років; вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером.
 
Оголошення надруковано в газеті «Місто» від 30 грудня  2016 року   № 52
Прийом документів:
з  30 грудня  2016 року    по  30 січня  2017 року
___________________________________________________________________________
 
При проведенні конкурсу здійснюється іспит кандидатів на заміщення вакантних посад.
Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:
  • заяву про участь в конкурсі ;
  • заповнену особову картку /форма П-2ДС/ з відповідними додатками;
  • фотокартку розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військово-зобов’язаних).
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).
Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається кадровою службою міської ради додатково.Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: м. Житомир, майдан ім.  С.П. Корольова 4/2, кімната 229, тел.: 48-11-81.
 
 
Зразки документів
Особова картка тут
Зразок заповнення особової картки тут
Попередження про обмеження тут


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове