Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі головам ОСББ провели тренінг про прийняття рішень загальними зборами об'єднань для енергомодернізації будинків

03.03.2020
У Житомирі головам ОСББ провели тренінг  про прийняття рішень загальними зборами об'єднань для енергомодернізації будинків

3 березня  в залі засідань Житомирської міської ради відбувся тренінг щодо практичних аспектів прийняття ОСББ рішень для енергомодернізації будинків. 

З метою впровадження енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках та поліпшення комфортних умов проживання співвласники багатоквартирних будинків долучаються до програми Фонду Енергоефективності.

Про те, як провести загальні збори і правильно оформити їх результати для прийняття рішень для енергомодернізації будівель головам правлінь ОСББ розповіли під час тренінгу,  організованого у рамках Програми IFC за підтримки Фонду Енергоефективності  України.

Консультантка проєкту  IFC  Марія Осипчук  зазначила: «У рамках процесу енергомодернізації будинку за підтримки Фонду Енергоефективності ОСББ доведеться вирішувати чимало питань, що належать до виключної компетенції загальних зборів. Процедура отримання гранту за Програмою Фонду передбачає, що для реалізації проєкту загальні збори потрібно буде проводити принаймні 2-3 рази. Кожне ОСББ та кожен проєкт, що планується до реалізації, мають свої особливості, а отже, універсального порядку денного для проведення відповідних загальних зборів не існує».   Консультантка надала поради щодо питань порядку денного, які слід розглядати для того, щоб взяти участь у реалізації проєкту в рамках Програми Фонду Енергоефективності, та акцентувала увагу на окремих аспектах скликання й проведення загальних зборів, оформлення рішень зборів згідно з вимогами законодавства, які допоможуть уникнути помилок.

 Під час проведення тренінгу заступник головного лікаря КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» з медичного обслуговування населення Людмила Бондаренко розповіла про заходи профілактики та запобігання  поширенню корона вірусної інфекції.  Зокрема медичний працівник нагадала про необхідність провітрювання та обробки приміщень дезінфікуючими засобами, забезпечення особистого захисту від переохолоджень, миття рук, дотримання особистої гігієни.

Начальник управління муніципального розвитку міської ради Артем Ражев  наголосив головами ОСББ на необхідності вжиття  профілактичних заходів. Також керівник управління відзначив переваги участі об’єднань у Програмі  Фонду Енергоефективності  України.

З початку 2020 року створено 13 ОСББ, всього у місті Житомирі ОСББ   функціонують  у  396 будинках.

За консультацією з питань створення та діяльності ОСББ звертайтесь до управління муніципального розвитку Житомирської міської ради (телефон для довідок: 48-12-00, кабінет №264, II поверх Житомирської міської ради).