Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Сергій Сухомлин: Ми робимо все можливе, аби місто не зупинялось

02.11.2020
Сергій Сухомлин: Ми робимо все можливе, аби місто не зупинялось

30 жовтня протокольним рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у м.Житомирі встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки, обмеження вступили  в дію з 00.00 годин  2 листопада 2020 року.

За словами міського голови Сергія Сухомлина, попри рішення Кабміну повністю  закрити школи, садочки, магазини та ринки  в місті просто не можливо.

 «Сьогодні мав нараду із житомирськими підприємцями. Люди не готові зупиняти роботу, адже це люди та їхні робочі місця. Все це маємо обговорити з Міністром охорони здоров’я та головним санітарним лікарем. Також збільшуємо кількість ліжкомісць (+25 у Лікарні №1; +80 місць перепрофілюємо у дитячій міській лікарні). Обласна комісія прийняла рішення закрити Лікарню №2 тільки під хворих на коронавірус. Ми про це вже спілкувались із керівництвом області, лікарню закривати не будемо.  Додаємо ще 80 ліжкомісць», - наголосив Сергій Сухомлин.

Контролювати карантинні обмеження будуть мобільні групи, які перевірятимуть дотримання рішень органів місцевого самоврядування та Кабінету міністрів.