Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

До уваги суб’єктів господарювання,які надають стоматологічні послуги

18.01.2021

Оголошується конкурс з визначення переможців на надання послуг з зубопротезування пільгових категорій громадян відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 17.04.2019 №370 «Про зубопротезування пільгових категорій громадян» із змінами, внесеними рішенням виконавчого комітету міської ради від 29.07.2019 № 754.

Об’єктом конкурсу є забезпечення безоплатним зубопротезуванням пільгових категорій громадян відповідно до законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», «Про донорство крові та їх компонентів», «Про жертви нацистських переслідувань».

Відповідно до Положення про проведення конкурсу з визначення переможців на надання послуг з безоплатного зубопротезування пільгових категорій громадян претенденти подають наступні документи:

  • заяву на участь у конкурсі;

  • копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

  • копію ліцензії на здійснення медичної практики, завірену у встановленому порядку;

  • баланс та звіт про фінансові результати станом на останню звітну дату;

  • інформацію щодо кваліфікації персоналу претендента в довільній формі;

  • копію книги скарг та пропозицій за останній рік роботи;

  • копію діючого штатного розпису;

  • довідку фіскальної служби про відсутність заборгованості з податків, зборів;

  • цінову пропозицію на послуги зубопротезування для забезпечення пільгових категорій громадян з урахуванням вимог чинного законодавства.

Документи на участь у конкурсі приймаються до 1700 год. 29.01.2021 за адресою: м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 4/2, управління охорони здоров’я міської ради, кабінет 272, телефон для довідок: (0412) 47-15-93.

Конкурс відбудеться 01.02.2021 об 1430 годині за адресою: м. Житомир, майдан С.П. Корольова, 4/2, каб. 345.

Претендент подає документи за підписом уповноваженої особи учасника у письмовому вигляді, прошиті, пронумеровані та скріплені печаткою у запечатаному конверті, на якому зазначається назва учасника, адреса, найменування об’єкту конкурсу з поміткою «Заява на участь у конкурсі».