Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Оголошення про початок прийняття соціальних проєктів, розроблених громадськими організаціями та благодійними організаціями, що спрямовані на допомогу малозахищеним верствам населення та залучення їх до активного способу життя та довголіття.

22.01.2021

Департамент соціальної політики Житомирської міської ради відповідно до Положення про надання фінансової підтримки з місцевого бюджету на реалізацію тематичних соціальних проєктів, розроблених громадськими організаціями та благодійними організаціями, затвердженого рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради від 16.09.2020 №1079, повідомляє про початок прийняття соціальних проєктів, що реалізовуватимуться протягом 2021 року та спрямовуватимуться на допомогу малозахищеним верствам населення, залучення їх до активного способу життя та довголіття.

До розгляду приймаються соціальні проєкти від громадських та благодійних організацій, які зареєстровані та здійснюють свою діяльність на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади та мають на меті соціальну спрямованість.

Тематичні соціальні проєкти (далі – проєкти) – проєкти, що подаються Організаціями, реалізуються з метою надання допомоги малозахищеним верствам населення, залучення їх до активного способу життя та довголіття, спрямовані на вирішення окремих питань та проведення заходів соціального характеру в інтересах членів Житомирської міської об’єднаної територіальної громади.

В умовах наявної епідемічної ситуації пріоритетними є тематичні соціальні проєкти, спрямовані на подолання та пом’якшення наслідків пандемії COVID-19 на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади серед малозахищених верств населення.

Під час реалізації проєктів має бути передбачено дотримання протиепідемічних заходів та обмежень відповідного рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19, що застосовуються на територіїЖитомирської міської об’єднаної територіальної громади в період проведення заходу. 

 Граничний обсяг фінансування за рахунок коштів місцевого бюджету одного тематичного соціального проєкту, що подається громадською та благодійною організацією, становить 5,0 тис.грн.

Загальна сума передбачених коштів на 2021 рік складає 43,0 тис. грн.

Для  отримання  бюджетних  коштів  Організації подають до департаменту соціальної політики  Житомирської міської ради заяву щодо її отримання.

До заяви додаються:

1) копії свідоцтва про реєстрацію Організації, статуту (положення), скріплені печаткою (у  разі наявності);

2)   опис тематичного соціального проєкту за формою згідно з  додатком 3 цього рішення; 

3) листи – підтвердження щодо партнерства та співучасті органів державної влади, органів місцевого самоврядування, інших установ та організацій (у разі їх залучення до виконання проєкту);

4)  інформація про залучення додаткових власних та інших ресурсів (матеріальних, фінансових).

 Забороняється спрямування коштів місцевого бюджету  на:

- реалізацію проєкту за статтями витрат, які здійснюються за рахунок видатків бюджетів інших рівнів, застосування подвійного фінансування одного і того ж напряму з різних джерел;

- реалізацію проєкту, який фінансується за іншими бюджетними програмами;                                                             

- придбання основних засобів – меблів, оргтехніки, комп’ютерів, транспортних засобів тощо;

- реалізацію проєкту (заходів проєкту), метою яких є отримання прибутку;

- реалізацію проєкту,  який не забезпечує ефективне розв’язання актуальних соціальних питань, не відповідає тематиці - допомога малозахищеним верствам населення, залучення їх до активного способу життя та довголіття;

- оплату фуршетів, банкетів, відряджень, харчування, крім питної води та гарячих напоїв.

Соціальні проєкти від громадських та благодійних організацій надаються до департаменту соціальної політики Житомирської міської ради  за адресою: м. Житомир, майдан С.П.Корольова 7, каб.2,  або електронну адресу: upszn@zt-rada.gov.ua .

Додаткові роз’яснення щодо порядку надання фінансової підтримки можна отримати в департаменті соціальної політики Житомирської міської ради за адресою: майдан ім. С.П.Корольова, 7 (тел.47-03-67).