Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Територію військового кладовища будуть контролювати й оберігати від вандалів

22.02.2021
Територію  військового кладовища будуть контролювати й оберігати від вандалів

Зберегти світлу пам'ять про тих, хто загинув в АТО/ООС, захищаючи  Україну, - наш обов’язок. На жаль, є люди, які вважають нормою здійснювати  акти вандалізму на військовому кладовищі.

Питання заходів, спрямованих на недопущення фактів вандалізму, обговорили на нараді у міській раді під головуванням заступника міського голови Сергія Кондратюка. На зустрічі були присутні представники ветеранів АТО/ООС та сімей загиблих.

«Дуже прикро, коли мами загиблих бійців з болем розповідають про наругу над могилами синів, зняття янголів, встановлених в пам'ять про загиблих дітей, зривання  прапору  95-ї  бригади – гордості України», - каже Вікторія Краснопір, директорка департаменту соціальної політики міської ради.

З метою недопущення актів вандалізму вирішено поширити патрулювання  території військового кладовища силами патрульної та національної поліції. Буде опрацьовано питання якнайшвидшого встановлення додаткового освітлення з датчиками руху та розглянута можливість встановлення поста для чергування охоронника.

 Оберігатимемо від вандалів могили наших захисників!