Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Житомирянка, яка народила і виховує п’ятьох синів, отримала звання «Мати-героїня»

26.02.2021
Житомирянка, яка народила і виховує п’ятьох синів, отримала звання «Мати-героїня»

Нагороду, яка є визнанням материнської самовідданості, наполегливої  праці та любові, отримала  багатодітна житомирянка Оксана Вознюк.

26 лютого  у Житомирській ОДА  слова вдячності звучали на адресу  «справжніх героїнь нашого часу», що здійснили  неоціненний подвигвиховали п’ятьох і більше дітей.

Оксана Вознюк має п’ятьох синів, найстаршому з яких  – 30 років, найменшому –  10. Павло, найстарший син пані Оксани,  - військовослужбовець.  20-річний Дмитро – студент другого курсу  вишу.   13-річний Олександр – учень 6 класу.   Станіславу – 11 років, а найменшому Єгору – 10, вони навчаються у ЖНВК. 

Пані Оксана вдячна за таке визнання, каже, що матір’ю бути нелегко, але приємно та відповідально, адже  найбільша цінність для неї – чоловік та її сини.

Нехай хороша родина міцніє у добрі, дружбі  та достатку!!!

Почесне звання присвоєно згідно з Указом Президента України від 15 грудня 2020 року №568 «за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їх всебічного розвитку», а надається воно Президентом України тим жінкам, які  народили та виховали до восьмирічного віку п'ятьох і більше дітей, створили належні умови для їх розвитку.