Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Цьогоріч планують повністю відремонтувати вулиці Святослава Ріхтера, Героїв Пожежних, Хлібну, частково - Покровську, Театральну, Кочерги

15.04.2021
Цьогоріч планують повністю відремонтувати вулиці Святослава Ріхтера, Героїв Пожежних, Хлібну, частково  -  Покровську, Театральну, Кочерги

При здійсненні аварійного ремонту доріг першочергово ліквідовуються вибоїни на головних магістральних вулицях, якими ходить громадський транспорт. Підставою ж для такого ремонту є акт весняного обстеження доріг та вулиць та щорічне звернення патрульної поліції з переліком ділянок, де, вони вбачають, варто зробити ремонт через загрозу небезпеки.

Про це під час сьогоднішнього ефіру на одному з місцевих телеканалів сказав заступник міського голови Олександр Шевчук.

Поточний ремонт доріг здійснюється з урахуванням графіків робіт КП «Житомиртеплокомуненерго» та «Житомирводоканал». Якщо інші комунальні підприємства ремонтують свої мережі, то, мовляв, не логічно вкладати кошти у поточний ремонт цих ділянок. Тому поточні ремонтні роботи відтерміновуються до повного завершення робіт іншими комунальними підприємствами.

Так, на Пушкінській, Фещенка-Чопівського та Малій Бердичівській теплокомуненерго буде замінювати мережі. На деяких вулицях  замінюватимуться мережі водоканалом.

Всі звернення житомирян з питань ремонту вулиць, що надходять на гарячу лінію 15-80 та на номер управління транспорту та зв’язку міської ради 47-07-09, опрацьовуються з урахуванням критичності ситуації, адже на сьогодні є три черги з переліком вулиць по поточному ремонту.

В місцевому бюджеті цьогоріч на ремонт доріг передбачено 40 млн грн.

 Як зазначає Олександр Шевчук, в плані - здійснити поточний ремонт із заміною верхнього шару на Святослава Ріхтера, Героїв Пожежних, Хлібній. В цьому році будуть запущені тролейбуси на Мальованку, а тому там будуватимуть розворотне кільце. Поквартально відремонтують вулицю Покровську, частково - вулиці Театральну та Кочерги.

Інші ж вулиці будуть ремонтуватися невеликими картами, але з фрезеруванням існуючого асфальтобетонного покриття.

 Зі слів заступника міського голови, повністю відмовитися від ямкового ремонту доріг на користь поточного та капітального не дозволяє бюджет. Адже вартість такого ремонту становить в середньому від 15 до 18 млн грн за 1 км протяжності таких великих вулиць, як Велика Бердичівська чи, скажімо, Київська. Загальна площа ж асфальтно-бетонного покриття у місті Житомирі становить 2,2 млн м кв.