Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Фахівці колцентру запрошують людей на вакцинацію у вихідні

10.06.2021
Фахівці колцентру запрошують людей на вакцинацію у вихідні

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 можна через контактний номер  колцентру,  який дії на базі Центру ПМСД, - 0800350436

Наразі фахівці колцентру обдзвонюють людей, які  записалися  через портал "Дія". На сьогодні колцентр  запросив уже понад 700 осіб.  Відомо, що у суботу  вже прийде  щеплюватися 200 житомирян, які отримають першу дозу вакцини.

Нагадуємо,  що  12 та 13 червня  у Житомирі на базі ЗОШ № 6  діятиме центр вакцинації, тут будуть  створені спеціальні зони  реєстрації, очікування   та  введення вакцини. Із собою  потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код для введення в систему.

 «Проводитимуть щеплення вакциною  CoronaVac   при введенні першої  дози.  Також запрошуються люди, які мають отримати другу дозу вакциною  AstraZenec», - говорить  керуючий центром вакцинації  Олександр Косміна.

Динаміка з вакцинації у Житомирі позитивна. «На сьогодні зроблено майже 14 тис. щеплень, і лише в однієї пацієнтки проявилася побічна дія. У жінки підвищилася температура та було  почервоніння  у місці ін’єкції. Вона звернулася до медичного закладу, її госпіталізували. Стан жінки нормальний, ніяких ознак, що загрожують життю,  у  неї  не було», - зазначив Олександр Косміна.