Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

На міжвідомчій комісії обговорили питання гендерної рівності та протидії насильству

30.06.2021
На міжвідомчій комісії обговорили питання гендерної рівності та протидії насильству

У міській раді відбулося засідання міської  міжвідомчої комісії з  координації дій щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії домашньому насильству, дискримінації за ознакою статі, торгівлі людьми.

Йшлося про взаємодію суб'єктів,  що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, а також протидії торгівлі людьми у м. Житомирі, про співпрацю з  організаціями громадянського суспільства.

Обговорено підсумки діяльності виконавчих органів ради щодо  виконання вимог Закону України «Про забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків» та реалізації проєктів громадських організацій щодо забезпечення гендерної рівності та протидії дискримінації за ознакою статі.

У I півріччі 2021 року   управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради підтримано наступні проєкти: "Жіночі портрети лідерства" (ГО "Скриня корисних справ"), "Гендерні бюджетні ініціативи Житомира"  та "Гендерні студії" (ЖОМГО "Паритет").