Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У міській раді навчали кандидатів у патронатні вихователі

02.07.2021
У міській раді  навчали кандидатів у патронатні вихователі

Дводенний  тренінг із запровадження та надання послуги патронату на території Житомирської міської  громади  відбувся у міській раді.

З кандидатом у патронатні вихователі та  добровільною помічницею працювали представники служби (управління) у справах дітей, центру соціальних служб міської ради, соціальні педагоги та практичні психологи навчальних закладів, представники правоохоронних органів, департаменту соціальної політики, управління охорони здоров’я.

Як розповідають фахівці, патронат над дитиною – це комплексна послуга, що передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Захід, проведений Житомирським обласним центром соціальних служб, є заключним етапом підготовки кандидатів у патронатні вихователі. Після отримання позитивних рекомендацій за результатами навчання та прийняття відповідного рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради вони зможуть тимчасово приймати у свою родину дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.