Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Наші діти - це найцінніше в освітній програмі, - Сергій Сухомлин

27.08.2021
Наші діти  - це найцінніше в освітній  програмі, - Сергій Сухомлин

30 років Незалежності  та  30 років поступу, змін та трансформацій в освіті Житомира. Зустріч у такому ключі зібрала житомирських освітян напередодні нового навчального року.  

«Нові українські діти – це найцінніша програма з-поміж усіх освітніх програм.  І саме завдяки дітям  ми  змінюємося  разом з ними.  Дякую кожному освітянину за  енергію, вкладену в маленьких українців», - звертається міський голова Сергій Сухомлин до  житомирських освітян під час партнерського форуму «Освіта Житомира 2020-2022 рр: підсумки, стратегічні цілі та пріоритетні напрямки».

Позначка 85% вже перевищена, і показник вакцинації серед працівників  освітніх закладів  постійно зростає. Це вкотре  свідчить  про свідомість  та відповідальність житомирських освітян.

Іменним годинником міського голови нагородили директорку закладу дошкільної освіти № 27 Олену  Радько. Близько сорока  працівників освіти відзначили преміями міського голови, медалями та сертифікатами.

Самі ж педагоги сподіваються, що впродовж  усього навчального року будуть «бачити очі дітей».  Бо  їхні успіхи — це успіхи їхніх учнів, натхнення для колег та  розвиток  Житомира в цілому.  

">http://

">http://