Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Андрій Шевченко та Олександр Усик у Житомирі: ФК «Полісся» грає з ФК «Альянс» . Оновлюється

28.08.2021
 Андрій Шевченко та Олександр Усик у Житомирі: ФК «Полісся» грає з  ФК «Альянс» . Оновлюється

На  Центральному стадіоні Житомира  ФК «Полісся» 28  серпня  приймає  ФК «Альянс» Липова Долина.  Це  матч 6-го туру Першої ліги сезону 2021/22.   Гості матчу - Андрій Шевченко та Олександр Усик.

На 25 хвилині  гол у ворота «Альянсу» забиває Андрій Несторов.  "Полісся"  виходить вперед.

На 34 хвилині матчу «Альянс» зрівнює рахунок. В’ячеслав Піднебенной, півзахисник «Альянсу», зрівнює рахунок. Перший тайм закінчується з рахунком 1:1.

На початку другого тайму Юрій Коломоєць виводить «Полісся» вперед. Гол – на 50 хвилині  матчу. Рахунок 2:1 на користь «Полісся». На 52 хвилині гри – знову гол у  ворота «Альянсу» і знову від Юрія Коломойця! Рахунок: 3:1 на користь «Полісся».

Лунає фінальний свисток. Гра закінчується перемогою  господарів  матчу з рахунком:  3:1. " Полісся" - переможець!