Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення у формі електронної консультації з приводу перейменування проїзду Тихого на проїзд Володимира Шинкарука у місті Житомирі

16.01.2020

Громадське обговорення у формі електронної консультації з приводу перейменування проїзду Тихого на проїзд Володимира Шинкарука проводиться відповідно до вимог Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» та Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 № 989.

Організатор громадського обговорення: Житомирська міська рада в особі департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради.

Найменування об’єкту права власності, якому пропонується присвоїти ім’я фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події: проїзд Тихий.

Ім’я фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події, що пропонується присвоїти об’єкту права власності, та обґрунтування такої пропозиції: Володимир Шинкарук (проїзд Володимира Шинкарука);

обґрунтування: звернення Громадської організації «Молодіжна громадська організація «Пісенний Спас».

Суб’єкт, що виніс пропозицію щодо присвоєння юридичній особі імені фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події: Громадська організація «Молодіжна громадська організація «Пісенний Спас».

Поштова адреса та (або) адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форма для подання пропозицій (зауважень):

інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення у формі електронної консультації оприлюднюється на офіційному веб-сайті Житомирської міської ради http://zt-rada.gov.ua/ у розділі «Оголошення»;

пропозиції і зауваження приймаються департаментом містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради (м. Житомир, вулиця Покровська, 6, телефон: (0412)47-27-94,(0412)47-27-86, електронна пошта: uma@zt-rada.gov.ua) та  на порталі E-DEM в розділі консультації з громадськістю за посиланням https://consult.e-dem.tools/1810100000

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси учасника громадського обговорення, яка їх подає, на протязі 46 днів з дати оприлюднення цього інформаційного повідомлення про проведення громадського обговорення на офіційному веб-сайті Житомирської міської ради.

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження на зазначені вище адреси і термін.

Письмові пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення, пропозиції, які надсилаються електронною поштою, мають містити позначку «Громадські обговорення з приводу перейменування проїзду Тихого на проїзд Володимира Шинкарука».

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Місцезнаходження та (або) адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради. (м. Житомир, вул. Покровська, 6, телефон: (0412)47-27-94, електронна пошта: uma@zt-rada.gov.ua).

Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення: Давидюк Сергій Володимирович – начальник Служби містобудівного кадастру, Слободенюк Ігор Миколайович – головний спеціаліст Служби містобудівного кадастру (вул. Покровська, 6, кім. 1, телефон: 47-27-94).

Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення:

строк проведення громадського обговорення - 60 днів з дати опублікування цього інформаційного повідомлення про проведення громадського обговорення на офіційному веб-сайті Житомирської міської ради http://zt-rada.gov.ua/;

департамент містобудування та земельних відносин міської ради протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень) узагальнює їх та готує звіт;

звіт про результати проведення громадського обговорення у формі електронної консультації оприлюднюються на офіційному сайті Житомирської міської ради http://zt-rada.gov.ua/ протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень), але не пізніше строку закінчення проведення громадського обговорення.