Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

За тепло житомиряни платитимуть менше на 10 %

31.01.2020
За тепло  житомиряни платитимуть менше на 10 %

У Житомирі виконавчий комітет зобов’язав підприємство «Житомиртеплокомуненерго» здійснити перерахунок за тепло для населення. Відповідне рішення підтримали сьогодні, 31 січня. Йдеться про зміну розміру нарахування плати  за теплову енергію, послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води споживачам.

Зміни були підтримані відповідно до  Постанови Кабінету Міністрів України №17, за якою встановлено нові ціни на природній газ та Постанови Уряду № 1082, що була прийняті у грудні минулого року.  Причиною  змін є зниження вартості природного газу. 

Згідно рішення виконкому комунальне підприємство “Житомиртеплокомуненерго” Житомирської міської ради зобов’язане провести перерахунок плати за теплову енергію для усіх груп споживачів та послуг з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для населення у січні 2020 року.

Відповідні зміни  будуть відображені в платіжних документах споживачів за січень, які будуть надіслані у лютому 2020 року.Відтак, платіжки за січень для мешканців міста будуть меншими в середньому  на  10 %.