Сайт працює у тестовому режимі. Стара версія сайту доступна за посиланням old.zt-rada.gov.ua

Вакансії

                                          О Г О Л О Ш Е Н Н Я

                                             Виконком Житомирської міської ради

                                        оголошує конкурси на заміщення вакантних посад посадової особи

                                               місцевого самоврядування:

№ з/п

Вакантна посада

Вимоги до кандидатів

Строки прийому            документів               

1

начальника управління транспорту і зв’язку   міської ради

Повна вища освіта відповідного професійного спрямування  за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування чи державній службі на керівних посадах не менше 3 років, або стаж роботи за фахом  на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років, вільне володіння державною мовою.

Оголошення надруковано в газеті «Місто» від 04 серпня  2017 року  № 31

Прийом документів:

з  04 серпня  2017 року  по  04 вересня  2017 року

2

головного спеціаліста відділу діловод-ства та контролю управління звернень та діловодства міської ради (на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника)

Повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;  стаж роботи  за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років; вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером.

Оголошення надруковано в газеті «Місто» від 04 серпня  2017 року  № 31

Прийом документів:

з  04 серпня  2017 року  по  04 вересня  2017 року

3

спеціаліста  1 категорії муніципальної інспекції  міської ради 

Вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;  стаж роботи  за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста 2 категорії  чи стаж роботи за фахом в інших сферах, як правило, не менше 1 року. 

Оголошення надруковано в газеті «Місто» від 04 серпня  2017 року  № 31

Прийом документів:

з  04 серпня  2017 року  по  04 вересня  2017 року

4

провідного спеціаліста відділу економіки промисловості та сфери послуг управління економічної політики департаменту економіч-ного розвитку міської ради 

Повна вища економічна або фінансова  освіта  за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;  стаж роботи  за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста 1 чи 2 категорії не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління   не менше 2 років; вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером; вміння користуватися офісними програмами, в тому числі Microsoft Office;  базові знання основ державного управління, економіки, фінансів, менеджменту, права.

Оголошення надруковано в газеті «Місто» від 28 липня  2017 року  № 30

Прийом документів:

з  28 липня  2017 року  по  28 серпня  2017 року

5

заступника начальника управління розвитку інформаційних технологій   міської ради, начальника відділу інфор-матизації та електронного урядування

Повна вища технічна освіта ( комп’ютерні науки, ком-п’ютерна інженерія; програмна інженерія, комп’ютеризовані системи автоматики і управління, електроніка, радіотехніка та телекомунікації) за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування чи державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом  на керівних посадах в інших  сферах ІКТ не менше 5 років, вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером; знання англійської мови на рівні, достатньому для роботи з технічною документацією; знання принципів проектного менеджменту та побудови ІТ інфраструктури та ITIL; досвід роботи з базами даних ( Access, SQL та інші); досвід розробки та впровадження інформаційних систем електронного документообігу, автоматизації процесів та інфраструктурних проектів.

Оголошення надруковано в газеті «Місто» від 21 липня  2017 року  № 29

Прийом документів:

з  21 липня  2017 року  по  21 серпня  2017 року

6

заступника директора департаменту містобудування та земельних відносин міської ради, начальника управління регулювання забудови міста – головного архітектора міста

Вища архітектурна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж організаційної і професійної роботи за фахом у сфері містобудування та архітектури не менше  5 років, вільне володіння державною мовою.

Оголошення надруковано в газеті «Місто» від 14 липня        2017 року  № 28

Прийом документів:

з  14 липня  2017 року  по  14 серпня  2017 року

7

головного спеціаліста відділу організаційно - протокольної роботи міської ради

Повна вища  освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на посаді провідного спеціаліста  не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером.

Оголошення надруковано в газеті «Місто» від 14 липня  2017 року  № 28

Прийом документів:

з  14 липня  2017 року  по  14 серпня  2017 року

8

начальника  управління по зв’язках з громадськістю  міської ради (на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника)

Повна вища  освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;  стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування чи державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом  на керівних посадах в інших  сферах  не менше 5 років, вільне володіння державною мовою, персональним комп’ютером.

Оголошення надруковано в газеті «Місто» від 07 липня  2017 року  № 27

Прийом документів:

з  07 липня  2017 року  по  07 серпня  2017 року

9

головного спеціаліста відділу соціального захисту населення департаменту праці та соціального захисту населення міської ради (на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника)

Повна вища  освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на посаді провідного спеціаліста  не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером.

Оголошення надруковано в газеті «Місто» від 07 липня  2017 року  № 27

Прийом документів:

з  07 липня  2017 року  по  07 серпня  2017 року

10

головного спеціаліста сектору по проведенню перевірок управління державного  архітектурно-буді-вельного контролю міської ради            ( 3 посади)

Повна вища освіта відповідного професійного спрямування (будівництво, архітектура або право) за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;  стаж роботи  за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років; вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером.

Оголошення надруковано в газеті «Місто» від 11 серпня  2017 року  № 32

Прийом документів:

з  11 серпня  2017 року  по  11 вересня  2017 року

 

      При проведенні конкурсу здійснюється іспит кандидатів на заміщення вакантних посад.

      Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

  • заяву про участь в конкурсі ;

  • заповнену особову картку /форма П-2ДС/ з відповідними додатками;

  • фотокартку розміром 4 х 6 см;

  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

  • копію документа, який посвідчує особу;

  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військово-зобов’язаних).

      Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

     Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається кадровою службою міської ради додатково. Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова 4/2, кімната 229, тел.: 48-11-81.