Сайт працює у тестовому режимі. Стара версія сайту доступна за посиланням old.zt-rada.gov.ua
Голосуй за кращі проекти бюджету участі за посиланням pb.zt-rada.gov.ua

Вакансії

                                          О Г О Л О Ш Е Н Н Я

                                             Виконком Житомирської міської ради

                                        оголошує конкурси на заміщення вакантних посад посадової особи

                                               місцевого самоврядування:

Вакантна посада

Вимоги до кандидатів

Строки прийому

              документів               

заступника начальника відділу інфраструктурних проектів, енерго-ефективності та промоцій управління розвитку департаменту економічного розвитку міської ради 

Повна вища юридична або економічна  освіта  за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;  стаж роботи  за фахом  на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або, при необхідності,  стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше  3 років; вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером; вміння користуватися офісними програмами, в тому числі Microsoft Office;  базові знання з права, економіки, фінансів; рівень знання англійської мови не нижче Pre-Intermediate; бажано знати процедури закупівель товарів, робіт і послуг згідно міжнародних правил.

Оголошення надруковано в газеті «Місто» від 13 жовтня  2017 року  № 41

Прийом документів:

з  13 жовтня  2017 року 

по 13 листопада  2017 року

спеціаліста  1 категорії відділу орга-нізаційного забезпечення депутатської діяльності  міської ради 

повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;  стаж роботи  за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста 2 категорії  чи стаж роботи  в інших сферах, як правило, не менше 1 року.

Оголошення надруковано в газеті «Місто» від 13 жовтня  2017 року  № 41

Прийом документів:

 з 13 жовтня 2017 року

 по  13 листопада  2017 року

головного спеціаліста сектору по проведенню перевірок управління державного  архітектурно-будівельного контролю міської ради

повна вища освіта відповідного професійного спрямування (будівництво, архітектура) за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;  стаж роботи  за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років; вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером.

Оголошення надруковано в газеті «Місто» від 29 вересня  2017 року  № 39

Прийом документів:

з  29 вересня  2017 року 

по  30 жовтня  2017 року

головного спеціаліста  відділу нагляду за будівництвом управління капітального будівництва  Житомирської міської ради 

повна вища освіта будівельного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;  стаж роботи  за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі  на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в сфері будівництва  не менше 3 років; вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером.

Оголошення надруковано в газеті «Місто» від 15 вересня  2017 року  № 37

Прийом документів:

 з 15 вересня  2017 року по  16 жовтня  2017 року

провідного спеціаліста, економіста планово-економічного відділу управ-ління житлового господарства міської ради 

повна вища економічна  освіта  за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;  стаж роботи  за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста 1 чи 2 категорії не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління   не менше 2 років; вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером.

Оголошення надруковано в газеті «Місто» від 08 вересня  2017 року  № 36

Прийом документів:

з  08 вересня  2017 року по  09 жовтня  2017 року

заступника начальника відділу бухгалтерського обліку та звітнос-ті, заступника головного бухгал-тера управління капітального будівництва міської ради

повна вища освіта економічного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;  стаж роботи  за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше 3 років чи стаж роботи за фахом на керівних посадах  в інших сферах управління не менше 3 років; вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером, знання програмних засобів, нормативних документів з бухгалтерського обліку та складання звітності.

Оголошення надруковано в газеті «Місто» від 25 серпня  2017 року  № 34

Прийом документів:

з  25 серпня  2017 року по  25 вересня  2017 року

начальника управління транспорту і зв’язку   міської ради

Повна вища освіта відповідного професійного спрямування  за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування чи державній службі на керівних посадах не менше 3 років, або стаж роботи за фахом  на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років, вільне володіння державною мовою.

Оголошення надруковано в газеті «Місто» від 04 серпня  2017 року  № 31

Прийом документів:

з  04 серпня  2017 року  по  04 вересня  2017 року

 

      При проведенні конкурсу здійснюється іспит кандидатів на заміщення вакантних посад.

      Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

  • заяву про участь в конкурсі ;

  • заповнену особову картку /форма П-2ДС/ з відповідними додатками;

  • фотокартку розміром 4 х 6 см;

  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

  • копію документа, який посвідчує особу;

  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військово-зобов’язаних).

      Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

     Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається кадровою службою міської ради додатково. Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова 4/2, кімната 229, тел.: 48-11-81.

Документи

Склад конкурсної комісії по прийняттю на службу посадових осіб виконавчих органів Житомирської міської ради
Порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчих органах Житомирської міської ради
Попередження про обмеження
Перелік питань на перевірку знання Конституції України, Законів України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, “Про запобігання корупції ” та “Про місцеве самоврядування в Україні”
Зразок заповнення особової картки
Особова картка
Заява про участь в конкурсі