Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

з 1 по 28 лютого триватиме конкурс «Підтримай Вікімандри українською»

25.01.2018
з 1 по 28 лютого триватиме конкурс «Підтримай Вікімандри українською»

З 1 по 28 лютого триватиме конкурс «Підтримай Вікімандри українською». Його мета – наповнення вільного ілюстрованого онлайн–путівника довідковою інформацією про подорожі українською й іншими мовами.

Вікімандри – один із проектів фонду Вікімедіа, найвідомішим проектом якого є всесвітньо знана вільна енциклопедія Вікіпедія.

У конкурсі можуть взяти участь усі охочі.  Завдання конкурсантів – створювати нові та покращувати  статті у Вікімандрах  українською мовою, а також  створювати нові статті про Україну  у Вікімандрах іноземними мовами. Учасники мають бути зареєстрованими у Вікіпроектах (https://uk.wikivoyage.org).

Призовий фонд конкурсу становить 16 тисяч гривень. Головний приз – туристична поїздка в межах України. 2–10 місця у загальному заліку – сертифікати в онлайн-магазинах на туристичне, велосипедне приладдя тощо.

Організатори конкурсу вважають, що проведення конкурсу «Підтримай Вікімандри українською» дасть можливість поділитися своїми враженнями з мандрівниками та підготуватися до нових мандрівок, а головне – створити якісний контент про куточки України й одночасно доповнити вільний путівник українською мовою.

Детальніше із регламентом конкурсу можна ознайомитися за лінком:uk.wikivoyage.org/wiki/Вікімандри:Підтримай_Вікімандри_українською.

Приклади оформлення статей про міста, маршрути, аеропорти uk.wikivoyage.org/wiki/На_Говерлу_і_Прутецькі_водоспади, uk.wikivoyage.org/wiki/Київ, uk.wikivoyage.org/wiki/Мехіко_(аеропорт).

Перед написанням статті необхідно ознайомитися з матеріалами на сторінці uk.wikivoyage.org/wiki/Вікімандри:Довідка.

З пропозиціями щодо співпраці й запитаннями звертатися до організаційного комітету конкурсу: wmua-staff@wikimedia.org.ua.