Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі відбудеться фестиваль «Крила»

07.05.2018

Про це під час прес-конференції розповіли секретар Житомирської міської ради Наталія Чиж та організатор фестивалю Максим Козловець.

12 травня, в житомирському міському парку культури та відпочинку ім. Ю.Гагаріна та на фестивальних майданчиках на набережній річки Тетерів пройде фестиваль «Крила», що покликаний об’єднати житомирян і нагадати їм про дитячі мрії. Захід розпочнеться о 10:00 год.

Організатори фестивалю ГО «МГО «Зерно» хочуть привернути увагу спільноти до необхідності реновації та поступового відновлення пасажирського реактивного літака Ту-104а в парку Гагаріна і зібрати на це гроші - близько 1,5 мільйона гривень.

Захід проводиться за підтримки та сприяння управління культури Житомирської міської ради, управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради, управління культури та туризму Житомирської обласної державної адміністрації та управління сім'ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації.

Насичена програма фестивалю включає байк-шоу, змагання на човнах-драконах, виставку моделей літаків та робототехніки, майстер-клас з авіа-моделювання, освітній простір, локація бюджету участі, розважальні майданчики для дітей, смачна вулична їжа та інше.

Також на гостей фестивалю очікують перкусійне шоу від вуличних барабанщиків «ВулБа» та гурту Zapaska. «Відчуй енергію, швидкість та захоплення. Здійсни свої дитячі мрії про адреналін та відвагу на висоті й швидкості на #фестивалькрила. Приходь на головну локацію події - до літака Ту-104а! Різноманіття атракцій, смачних і корисних відкриттів гарантоване», - закликають організатори.