Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Міський голова проінспектував будівельні роботи в гімназії №3 та ДНЗ №58

05.06.2018
Міський голова проінспектував будівельні роботи в гімназії №3 та ДНЗ №58

1 червня Житомирський міський голова Сергій Сухомлин проінспектував хід робіт з будівництва гімназії №3 та роботи із реконструкцію садочку №58.

Міський голова разом з представниками управління освіти, управління капітального будівництва, дизайнерами та підрядною організацією ознайомився з внутрішніми приміщеннями нового корпусу Житомирської гімназії №3 та перевірив чи відповідають вони затвердженому проекту .

Міський голова розповів, що наразі в корпусі гімназії активно проводять внутрішні роботи .

«Всі комунікації заведені, школа вже підключена до системи централізованого опалення. Ще доволі великий об’єм роботи пов'язаний з благоустроєм шкільного подвір’я. На сьогоднішній день в корпусі гімназії активно проводяться внутрішні роботи: фарбуються кабінети, монтується підвісна, монтується ліфт. Наступний крок-це закупівля необхідного інвентарю та обладнання», - сказав Сергій Сухомлин.

Гімназія№3 - це не єдиний навчальний заклад, який планують відкрити у Житомирі у 2018 році. З метою перевірки  реконструкції дитячого садочку № 58 міський голова відвідав об’єкт.

Міський голова наголосив на тому, що будівельні роботи в дошкільному навчальному закладі на завершальній стадії:

«Завершення реконструкції садочку питання декількох тижнів. Зараз необхідно завершити роботи із благоустрою території закладу. А головне вирішити питання встановлення пожежної сигналізації та підготувати садок до прийому дітей: умеблювати групи та провести асфальтування території та проїжджої частини».