Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У міській раді відбулася нарада з головами ОСББ

09.10.2018
У міській раді відбулася нарада з головами ОСББ

9 жовтня в сесійній залі міської ради проведено розширену нараду з головами правлінь ОСББ з наступних питань:

  • дотримання вимог законодавства  під час проведення робіт по утепленню фасадів житлових будинків, проведення земляних робіт в охоронних зонах газових мереж та заборони влаштування витяжної вентиляції з примусовим спонуканням в приміщеннях де встановленні газові прилади з відводом продуктів згоряння в димохід;
  • порядок взаємодії між ОСББ і органами соціального захисту населення при наданні житлових субсидій;
  • про попередження виникнення надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період.

З питань газового господарства доповідав представник ПАТ «Житомиргаз». У разі якщо у багатоквартирному будинку створено ОСББ то воно має слідкувати за: утриманням внутрішньобудинкових систем газопостачання в належному технічному стані і забезпечити безпечне використання газопроводів та газових приладів; забезпечити умови для технічного обслуговування газопроводів і газового обладнання житлових будинків відповідно до вимог законодавства на договірних засадах; забезпечити безпечну експлуатацію та технічне обслуговування димових та вентиляційних каналів та ще ряд інших вимог.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Кондратюк закликав голів ОСББ проводити роз’яснювальну роботу зі співвласниками з питань дотримання вимог правил безпеки при використанні природного газу у побуті та самовільно не втручатися у роботу системи газопостачання, адже наслідки експлуатації систем газопостачання з порушенням вимог можуть бути непередбачувані та трагічні.

Інше важливе питання, яке було піднято на даній нараді, це порядок взаємодії між ОСББ та органами соціального захисту населення при наданні житлових субсидій. До керівників ОСББ були доведені зміни в  законодавстві з питань отримання житлових субсидій.