Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Яку зарплатню отримуватимуть сімейні лікарі загальної практики, педіатри та медичні сестри у Житомирі

06.11.2018
Яку зарплатню отримуватимуть сімейні лікарі загальної практики, педіатри та медичні сестри у Житомирі

Зарплатня сімейних лікарів загальної практики, педіатрів та медичних сестер формується з посадового окладу і премії. Оклад залежить від категорії, а премія – від кількості укладених декларацій з пацієнтами. При чому, другий показник більш істотно впливає на розмір зарплатні.

Механізм нарахування зарплатні пояснив міський голова Сергій Сухомлин.

«Оклад лікаря загальної практики вищої категорії раніше становив 4264 гривні, зараз – 6006 гривень. Якщо лікар уклав максимальну кількість декларацій (1800), то йому нараховують премію 14 700 грн. Разом його зарплатня становитиме 20706 грн», – пояснив міський голова.

Він також зазначив, що механізм преміювання активується з моменту заключення 30% від загальної норми декларацій.

«Тобто, якщо з лікарем загальної практики декларації підписали менше 540 пацієнтів, то він отримує «голий» оклад відповідно до категорії. Преміювання медичних сестер здійснюється з розрахунку 40% від премії лікаря, з яким вони працюють у парі. Якщо медсестра вищої категорії працює у парі з педіатром, який уклав максимальну кількість декларацій (для педіатра це 900), то її зарплатня становитиме 11514 гривень», – зазначив Сергій Сухомлин.

У таблицях, наведених нижче, міститься зведена інформація по оплаті праці сімейних лікарів загальної практики, педіатрів та медичних сестер відповідно до категорії та кількості підписаних декларацій.

Нагадаємо, перші результати реформи первинної ланки медицини обговорили міський голова Сергій Сухомлин з в.о. Міністра охорони здоров’я Уляною Супрун під час її візиту до Житомира 1 листопада.