Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Оголошення про громадські обговорення проекту регуляторного акту

07.05.2019

Департамент бюджету та фінансів Житомирської міської ради повідомляє, що 22 травня 2019 року о 14.00 в прес-центрі Житомирської міської ради за адресою майдан ім. С.П. Корольова, 4/2 відбудуться громадські обговорення проекту регуляторного акту «Про  внесення змін до рішення Житомирської міської  ради від 10.06.2015 року №932 «Про місцеві  податки та збори».

Метою цього регуляторного акту є вирішення питання відшкодування підприємствам, установам, організаціям, що здійснюють діяльність у галузі залізничного транспорту на землях територіальної громади Житомирської міської ОТГ, заборгованості по компенсаційним виплатам за пільговий проїзд окремих категорій громадян та приведення рішення Житомирської міської  ради від 10.06.2015 року №932 у відповідність до норм чинного Податкового кодексу України.

З проектом регуляторного акту можна ознайомитись на офіційному сайті Житомирської міської ради (http://zt-rada.gov.ua) в розділі «Підприємцям» - «Регуляторна діяльність».

З питань звертатись до розробника проекту регуляторного акту: департамент бюджету та фінансів міської ради - майдан ім. С.П. Корольова, 4/2, м. Житомир, e-mail: fin@zt-rada.gov.ua, тел. 48-12-25.