Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Оголошення про прийом заяв на отримання фінансової підтримки громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю

24.05.2019
Оголошення про прийом заяв на отримання фінансової підтримки громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю

Розпочато прийом заяв на отримання фінансової підтримки громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю.

Одержувачами бюджетних коштів  є громадські об’єднання осіб з інвалідністю, організації непромислової сфери Українського товариства глухих та Українського товариства сліпих,  які здійснюють свою діяльність на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади.

До заяви додаються:

 • копія статуту (положення) громадського об’єднання, засвідчена нотаріально (подається одноразово під час отримання бюджетних коштів вперше, якщо до зазначеного статуту (положення) не вносилися зміни);
 • копія свідоцтва про реєстрацію громадського об’єднання, засвідчена нотаріально (подається одноразово під час отримання бюджетних коштів вперше, якщо до зазначеного свідоцтва не вносилися зміни);
 • анкета програми (заходу);
 • виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
 • копія довідки про взяття на облік платника податків;
 •  копія протоколу засідання центрального статутного органу громадського об’єднання про склад керівництва;
 • копія звіту про діяльність громадського об’єднання за формою державного спостереження №1 - громадське об’єднання (річна) «Звіт про діяльність громадського об’єднання»;
 • календарний план;
 • розрахунки та обґрунтування за напрямами використання бюджетних коштів у розрізі напрямів, визначених пунктом 6 Порядку використання коштів місцевого бюджету на фінансову підтримку громадських  об’єднань осіб з інвалідністю.

Громадські об’єднання, які отримали бюджетні кошти у минулому році, подають також копію звіту про їх використання.

Підстава: Порядок використання коштів місцевого бюджету на фінансову підтримку громадських об’єднань  осіб з інвалідністю, затверджений рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради від 22 травня 2019 року № 505 «Про затвердження Порядку використання коштів місцевого бюджету на фінансову підтримку громадських об’єднань  осіб з інвалідністю».

 

          Термін прийому заяв:  до 15 червня 2019 року, щоденно з 9-00 год.  до 18-00 год. (обідня перерва з 13-00 год. до 14-00 год.), крім суботи та неділі.

          Місце подачі заяв: Департамент соціальної політики Житомирської міської ради, що знаходиться за адресою м. Житомир, майдан С.П.Корольова,7, кабінет № 2.

          За додатковою інформацією звертатись за тел. 47-03-67, 47-03-57.           

Документи

Порядок використання коштів місцевого бюджету на фінансову підтримку громадських об’єднань осіб з інвалідністю
Напрями
Анкета