Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Оголошення про оприлюднення регуляторного акту «Про затвердження умов конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Житомирі»

06.06.2019

Управлінням транспорту і зв’язку Житомирської міської ради розроблено проект регуляторного акту «Про затвердження умов конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Житомирі». 

Прийняття рішення виконавчого комітету міської ради має на меті забезпечити практичну реалізацію Закону України «Про автомобільний транспорт» та постанов Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року
№ 176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» та від 3 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», що в свою чергу приведе до визначення переможця конкурсу на перевезення пасажирів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах загального користування, що віднесені до компетенції Житомирської міської ради.

Проект регуляторного акту та відповідний аналіз регуляторного впливу, звіт про базове відстеження розміщено на офіційному сайті Житомирської міської ради (http://zt-rada.gov.ua) в розділі «Підприємцям» - «Регуляторна діяльність».

Зауваження та пропозиції до вищевказаного проекту регуляторного акту приймаються до 10 .07.2019 р.

Контакти розробника проекту регуляторного акту: майдан
ім. С.П. Корольова, 4/2, м. Житомир, e-mail: zt_transport@ukr.ney, тел.: 48-11-99, 48-12-08.