Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Яка інформація про місто потрібна житомирянам: дискусія і презентація проекту

16.04.2018
Яка інформація про місто потрібна житомирянам: дискусія і презентація проекту

16 квітня о 14:00 в приміщенні Центру розвитку місцевого самоврядування (вул. Михайлівська, 8/1) відбудеться презентація-дискусія “Відкриті дані Житомира: для громади, влади та бізнесу”. 

Під час заходу буде представлено проект з розвитку відкритих даних в Житомирі, аналіз оприлюдненої міською радою інформації та визначатимуть пріоритетну інформацію, яка має бути надана міською радою у форматі відкритих даних.

До участі запрошуються журналісти, активісти, представники громадського сектору, бізнесу та науки.

Додатково:

5 квітня 2018 року Житомирською міською радою було підписано меморандум щодо реалізації муніципального проекту з розвитку відкритих даних в місті, що виконується проектом Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах. Місто було обрано з-поміж 20 міст-заявників для участі в конкурсі муніципальних проектів разом з Івано-Франківськом та Кропивницьким.

В рамках проекту передбачено проведення аудиту даних міської ради, визначення та оприлюднення пріоритетних наборів даних, розробка інтерактивної візуалізації на основі даних та порталу відкритих даних міста.

Команда проекту планує зібрати потреби громадян в інформації щодо міста.

Звертаємось до вас з проханням поділитись своїми думками щодо того, яка інформація повинна бути опублікована про місто, його життєдіяльність, роботу тощо.

Форма відкрита до заповнення до 14 травня 2018 року включно.

Пілотний проект складатиметься з кількох етапів:

-аудит даних – на цьому етапі консультанти проаналізують наявність та якість даних, що збираються місцевою владою;

- визначення пріоритетних наборів даних (на основні громадських консультацій та обговорень для виявлення потреб місцевих жителів);

- створення порталу відкритих даних міста (окремий ресурс для вдосконалення міського управління, надання громадянам доступу до комунікації з місцевою владою, практичного застосування даних для створення нових підприємств та послуг, залучення інвестицій до міського розвитку);

- публікація даних (у машиночитному форматі та доступній і зрозумілій формі) на порталі відкритих даних міста, який буде створений для кожного міста в рамках пілотного проекту.