У Житомирі відзначили кращих тренерів міста
15.11.2019
Урочисте нагородження відбулося сьогодні, 15 листопада, у приміщенні міської ради. Серед номінантів на премію – тренери з олімпійських і неолімпійських видів спорту, які продовжують славні спортивні традиції.
«Завдяки їхнім зусиллям спортивний авторитет нашого міста значно підвищився не тільки в Україні, а й на міжнародній спортивній арені", - зазначила заступник міського голови Марія Місюрова.
Найкращими тренерами міста 2019 року стали 52 тренери.
Серед олімпійських видів спорту:
- Бігун Наталія Леонтіївна (триатлон). Тренер Садигова Руслана – чемпіона України з триатлону та срібного призера відкритого чемпіонату України з дуатлону.
- Вигівський Олександр Пилипович (сучасне п’ятиборство). Тренер чемпіонів та призерів України з сучасного п'ятиборства Борчукової Катерини чемпіонки України серед юніорів, Ковальова Іллі чемпіона України серед юнаків, Шаматіна Іллі бронзового призера відкритого чемпіонату України серед юніорів
- Генчіков Віктор Олександрович (триатлон). Тренер чемпіона України з кросового дуатлону Кириловича Дениса.
- Демб Віктор Георгійович (плавання). Тренер Лісовця Володимира - чемпіона України серед юнаків та юніорів з плавання.
- Денисов Микола Іванович (легка атлетика). Тренер призерів України з легкої атлетики, Денисова Дмитра - бронзового призера в командному чемпіонаті України серед дорослих та молоді. Домбровської Василини - срібної призерки чемпіонату України з естафетного бігу, Сіліної Олександри - срібної призерки чемпіонату України з естафетного бігу.
- Дернова Тетяна Анатоліївна (баскетбол 3х3). Тренер бронзових призерів чемпіонату України з баскетболу (3х3) Гоцак Тетяни, Маринич Даши та Курбатової Вікторії.
- Дорошук Іван Іванович (велосипедний спорт). Тренер Антоневського Станіслава - переможця відкритого чемпіонату України серед юнаків та Бордюга Миколи - срібного призера відкритого чемпіонату України серед юнаків.
- Зайнчковський Максим Леонтійович (футбол). Тренер команди з футболу (U-15) - чемпіона дитячо-юнацької футбольної ліги України сезону 2018-2019 років.
- Зелінська-Тищенко Вікторія Тадеушівна (сучасне п’ятиборство). Тренер призерів України: Кушнір Дар’ї – срібної призерки Чемпіонату України з сучасного п’ятиборства. Гаращук Анни – переможниці відкритого зимового чемпіонату України серед юнаків та дівчат з сучасного п’ятиборства.
- Капустіна Лариса Вікторівна (карате). Тренер Куліш Єлизавети – переможниці Кубку Європи з карате (Румунія) та Талька Михайла - бронзового призера Кубку Європи з карате (Румунія), чемпіона України серед дорослих, кадетів, юніорів та молоді з карате.
- Кирилович Наталія Миколаївна (триатлон). Заслужений тренер України. Тренер чемпіонок України з триатлону - Черненко Анастасії та Кохан Олександри.
- Котвицький Леонід Болеславович (триатлон). Тренер Яненка Олександра – бронзового призера чемпіонату світу з триатлону (командний залік) (Франція).
- Кудряшов Ігор Анатолійович (дзюдо). Тренер Валєєва Тимура - володаря Кубку Європи з дзюдо серед кадетів. (Чехія) (Румунія)
- Ледньова Алла Євгеніївна (легка атлетика). Тренер з легкої атлетики Трибель Наталії та Іваненко Ілони – срібних призерок чемпіонату України з естафетного бігу та Матвієнко Аліси та Тарана Богдана бронзових призерів чемпіонату України з естафетного бігу.
- Малівський Анатолій Анатолійович (легка атлетика). Тренер з легкої атлетики Мельничук Вероніки - чемпіонки України зі спортивної ходьби та Білоруса Олексія – бронзового призера командного чемпіонату України зі спортивної ходьби.
- Носкова Леся Юріївна (триатлон). Тренер Бондарчука Богдана - чемпіона України з триатлону в естафеті мікс та Оніщук Марини – бронзової призерки Чемпіонату України.
- Романов Юрій Володимирович (футбол). Перший тренер Сікана Данила – чемпіона світу з футболу (U-20). Червень 2019 року (Польша).
- Тищенко Віталій Анатолійович (сучасне п’ятиборство). Тренер Рудзей Філіпа – чемпіона України з сучасного п’ятиборства серед юнаків.
- Ченчева Наталія Борисівна (триатлон).Тренер Вербенець Дарії – чемпіонки України з триатлону в естафетах мікст (кадети) та бронзової призерки чемпіонату України в естафетах мікс (дівчата).
- Чернов Андрій Іванович (легка атлетика). Тренер призерів чемпіонату України зі спортивної ходьби: Мицика Олесандра, Нечипоренка Максима, Туровської Марини. Призерів з двоборства: Горкуши Кирила, Лонського Едуарда.
- Юрчак Олексій Анатолійович (сучасне п’ятиборство).Тренер Журби Володимира - чемпіона України серед юніорів та срібного призера відкритого зимового чемпіонату України з сучасного п’ятиборства, а також Мошківського Романа – бронзового призера відкритого чемпіонату України серед юнаків та дівчат до 19 років.
- Яцкова Анна Дмитрівна (карате). Тренер Нужди Дар’ї - чемпіонки з карате в змаганнях Suncee CUP (Білорусія), Transilvania Open (Румунія) та Kyiv Open (Україна). Бронзової призерки чемпіонату України з карате. А також Корягіна Єгора – срібного призера чемпіонату України з карате.
Підвищена премія:
- Демб Віктор Георгійович (плавання)
- Яцкова Анна Дмитрівна (карате)
- Котвицький Леонід Болеславович (триатлон)
- Кудряшов Ігор Анатолійович (дзюдо)
- Романов Юрій Володимирович (футбол)
Серед неолімпійських видів спорту:
- Баленков Андрій Олександрович (пауерліфтинг). Тренер з пауерліфтингу Капковської Інни - переможниці чемпіонату України та Кубку України і Колеснікової Ірини - бронзової призерки чемпіонату України.
- Волинець Владислав Сергійович (традиційне карате). Тренер Дубка Тимура - чемпіона України з традиційного карате, бронзового призера в куміте Кубку України з традиційного карате та Чемпіонату світу з Будо карате (Литва).
- Голуб Вадим Юрійович (боротьба самбо). Тренер Хомяк Катерини – бронзової призерки Чемпіонату світу серед юніорок (Грузія); Чугайнової Дар’ї - бронзової призерки чемпіонату України з бойового самбо серед кадеток в особистих змаганнях (м. Львів). Сичевської Анни – бронзової призерки чемпіонату України серед дівчат, Коваленко Анни – бронзової призерки чемпіонату України серед жінок в особистому заліку (м. Київ).
- Гопанчук Вячеслав Анатолійович (кікбоксинг). Тренер володаря Кубку світу з кікбоксингу WAKO Демчука Володимира та володаря Кубку Європи Фролова Єгора.
- Джунь Едуард Леонідович (традиційне карате). Тренер Кузьменка Анатолія – володаря Кубку України з традиційного карате у розділах (ката 21+) та (куміте 21); чемпіона України з традиційного карате (фуку-го 21+).
- Домарецький Руслан Йосипович (змішані єдиноборства ММА). Тренер чемпіонів України зі змішаних єдиноборств ММА Зелінського Нікіти та Кузьмінчука Дениса та призерів чемпіонату Європи з бойового самбо Концевича Сергія та Зелінського Нікіти.
- Дротенко Олександр Леонідович (таеквондо ІТФ). Тренер Гринька Давида - чемпіона України з таеквон-до ІТФ серед юнаків молодшого віку та Гусєвої Катерини - чемпіонки України серед юніорів та дорослих.
- Думанський Ярослав Несторович (шахи). Тренер Петренко Марини чемпіонки України з шахів серед дівчат до 10 років.
- Ізерський Микола Болеславович (боротьба самбо). Тренер Єсипенка Артема - бронзового призера чемпіонату України серед юнаків з боротьби самбо.
- Ісакова Тетяна Леонідівна (спортивна аеробіка). Тренер чемпіонів України зі спортивної аеробіки Словінської Анастасії та Данилюк Марії.
- Іщук Андрій Олександрович (змішані єдиноборства ММА).Тренер чемпіонки Європи зі змішаних єдиноборств ММА Светківської Анастасії та срібного призера чемпіонату світу з ММА Кришевича Владислава.
- Кудряшова Тетяна Володимирівна (боротьба самбо). Тренер чемпіона України з боротьби самбо серед юнаків Мартинчука Олександра.
- Кузьменко Анатолій Вікторович (традиційне карате). Тренер Добежі Ігора - чемпіона України з традиційного карате (куміте) та Табаш Христини – переможниці Кубку України з традиційного карате ( куміте).
- Кумечко Олена Миколаївна (боротьба самбо). Тренер призерки чемпіонату світу з боротьби самбо серед юніорок Гапон Вікторії та призерів чемпіонату України: Камерон Емілії, Семенченка Дмитра, Плечка Олега, Кумечко Віолетти, Протасевича Олександра та Петрова В’ячеслава.
- Літвінчук Володимир Вікторович (кунгфу). Тренер Кратюк Вероніки – володарки Кубку світу з кунгфу (розділ Сань-да) (Вірменія)
- Макресова Віра Миколаївна (кікбоксинг). Тренер Мельника Артема чемпіона світу з кікбоксингу WAKO серед юніорів (Італія); срібного призера Кубку світу з кікбоксингу WAKO серед дорослих (Італія).
- Матвейчук Крістіна Павлівна (спортивна аеробіка) Тренер Дяченко Аліси - чемпіонки України зі спортивної аеробіки , срібної призерки Чемпіонату України зі спортивної аеробіки серед юнаків та молоді.
- Мороз Дмитро Михайлович (веслування на човнах «Дракон»). Тренер команди призерів чемпіонату України та кубку України з веслування на човнах Дракон.
- Мохорт Лариса Валеріївна (спортивна аеробіка). Тренер чемпіонів України зі спортивної аеробіки - Долгіх Анастасії та Семеній Валерії (трійка). Мохорт Олександри, Герговської Дар’ї, Кириєнко Тетяни – чемпіонів України серед юнаків та молоді з видів командної аеробіки аеро-степ та аеро-денс.
- Овсієнко Юрій Олександрович (козацький двобій). Тренер чемпіона світу з козацького двобою Суса Івана; бронзового призера - Гордійчука Максима та срібного призера - Сахневича Данила.
- Панійван Кирило Євгенович (традиційне карате). Тренер срібного призера чемпіонату світу з будо карате серед дітей Джуня Андрія (Литва). Хіміча Євгена - срібного призера Кубку України з традиційного карате (куміте) та бронзового призера Чемпіонату України з традиційного карате.
- Петрик Руслан Володимирович (айкідо). Тренер переможців відкритого чемпіонату України з айкідо серед кадетів, юніорів та молоді: Костецького Валентина, Косигіної Мирослави, Петрик Антоніни.
- Пронтенко Василь Віталійович (гирьовий спорт). Тренер чемпіона України з гирьового спорту серед чоловіків Недолі Володимира. Срібної призерки чемпіонату України серед юніорів Зарицької Віки та бронзової призерки чемпіонату України – Смолянюк Валерії.
- Пронтенко Костянтин Віталійович (гирьовий спорт). Тренер чемпіона України серед юніорів Колесника Євгенія, бронзового призера чемпіонату світу серед юніорів (Латвія) та срібного призера чемпіонату Європи серед дорослих (Німеччина). Та Пустової Дарини – бронзової призерки чемпіонату України серед юніорів.
- Романчук Валентин Федорович (козацький двобій). Тренер срібного призера чемпіонату України з козацького двобою Семашкевича Михайла.
- Романчук Віктор Миколайович (гирьовий спорт). Тренер срібної призерки чемпіонату України серед юніорів та жінок Макарчук Марії, та Колесника Віталія – срібного призера чемпіонату України серед юніорів.
- Рудницький Максим Леонідович (боротьба самбо). Тренер чемпіона України серед юнаків в особистих змаганнях з боротьби самбо Бабіча Владислава.
- Сушинська Ілона Юріївна (спортивна аеробіка). Тренер призерів та чемпіонів України зі спортивної аеробіки Авраменко Аліни, Демчук Вікторії, Юрковської Христини, Соколовської Анни.
- Томашевська Вікторія Анатоліївна (спортивна аеробіка). Тренер чемпіонки України зі спортивної аеробіки серед дівчат та молоді Кальніцької Анни.
- Чернокоз Ольга Василівна (боротьба самбо). Тренер бронзової та срібної призерки чемпіонату України з боротьби самбо Чернокоз Марії та Оверковської Віри.
Підвищена премія:
- Волинець Владислав Сергійович (традиційне карате)
- Панійван Кирило Євгенович (традиційне карате)
- Кумечко Олена Миколаївна (боротьба самбо)
- Голуб Вадим Юрійович (боротьба самбо)
- Овсієнко Юрій Олександрович (козацький двобій)
- Гопанчук Вячеслав Анатолійович (кікбоксинг)
- Макресова Віра Миколаївна (кікбоксинг)
- Іщук Андрій Олександрович (змішані єдиноборства ММА)
- Домарецький Руслан Йосипович (змішані єдиноборства ММА)
- Літвінчук Володимир Вікторович (кунгфу)
За інформацією управління сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради