Сайт працює у тестовому режимі. Стара версія сайту доступна за посиланням old.zt-rada.gov.ua
Голосуй за кращі проекти бюджету участі за посиланням pb.zt-rada.gov.ua
Забродський Геннадій Олександрович
Забродський Геннадій Олександрович
Депутат

За місцем роботи

Житомирська обласна державна адміністрація

Графік прийому громадян:

Щоденно 9:00 -18:00

(0412) 47-47-12

Заступники голови фракції

Забродський Геннадій Олександрович

Народився 5 жовтня 1961 року в м. Житомирі в сім’ї робітників. В 1968 році пішов у 1 й клас середньої школи №32, яку закінчив в 1978 році, а з серпня – почав працювати слюсарем на Житомирському ремонтно-механічному заводі.

В 1979-1981р.р. служив в Армії, після демобілізації повернувся на завод. Пройшов шлях від робітника до начальника відділу капітального будівництва та розвитку заводу, паралельно навчаючись в політехнічному інституті, який успішно закінчив в 1988 році, отримавши спеціальність – інженер-механік.

 З 1991 року по листопад 1997 року працював в управлінні по праці та соціальним питанням (обласний центр зайнятості) на посадах економіста, начальника сектору, начальника відділу.

 З 1997 року по 1999 рік працював генеральним директором    ТОВ «К.П.Г.-Житомир».

З 1999 року по 30.11.2000 року працював директором представництва спільного українсько-американського закритого акціонерного товариства «Петротрейд» в м. Житомирі. З 2000 по 2002 рік – директор                        ТОВ «Централ Плюс».

З 15.04.2002 по 03.2007 року – начальник управління житлово-комунального господарства Житомирської міської ради, паралельно навчався в Житомирському державному технологічному університеті, який закінчив в грудні 2005 року , здобувши кваліфікацію – спеціаліст з обліку і аудиту.

Одружився в 1984 році, дружина – Забродська Тетяна Володимірівна, 25 червня 1964 року народження.

З 03.2008 по 07.2008 р. працював начальником адміністративно-господарського управління Державної податкової адміністрації у Житомирській області.

З 07.2008 року по 07.2009 року працював начальником Коростишівської міжрайонної державної податкової інспекції.

З 30.07.2009 року по 24.05.2012 року працював директором  КП «Дирекція «Чорнобильбуд» Житомирської обласної ради.

Із 24.05.2012 року по теперішній час працюю в Житомирській обласній державній адміністрації на посадах: начальник головного управління житлово-комунального господарства, заступник директора департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства.

Склад сім’ї: Дочка – Катерина, 26 жовтня 1984 р. н., дочка – Олександра – 7 травня 1989 р.н., син – Володимир – 4 серпня 1996 р.н., син – Ярослав – 19 липня 2006 р.н.

Ні я, ні моя сім’я не судимі.

Обраний депутатом Житомирської міської ради в 2006 р., в 2010 р. та в 2015 році.