Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Сергій Сухомлин: «Здоров’я людей у пріоритеті, але не потрібно забувати і про підприємців»

28.04.2020
Сергій Сухомлин: «Здоров’я людей у пріоритеті, але не потрібно  забувати і про підприємців»

Сьогодні, 28 квітня, Житомирський міський голова Сергій Сухомлин зустрівся з підприємця щодо питання відкриття ринків.

"Завтра відбудеться засідання уряду і ми будемо чітко розуміти, куди ми рухаємось. Але сьогодні ми вже можемо проговорити усі заходи безпеки, які потрібно буде дотримуватись. Для нас головний пріоритет - здоров'я людей, тому прошу від вас розуміння. На засіданні виконавчого комітету ми будемо приймати рішення, що буде стосуватись не тільки ринків, але й маленьких торговельних майданчиків", - зауважив очільник міста.

"Підприємці звернулись до влади не розуміючи, чому торговельні місця з  речами, взуттям, сантехнікою та іншим не працюють. Ми хочемо працювати офіційно, а не з-під прилавка. І ми не розуміємо, чому не розглядається питання відкриття  ринків промислових товарів",- зауважив представник  ініціативної групи від підприємців.

Підприємці зауважили на тому, що готові створити належні санітарні умови під час роботи ринків.

 "Хочу сказати одне, ніхто нікого не ігнорує, ми всі розуміємо ситуацію, що склалась... Але нам зараз потрібно об'єднатись та напрацювати спільний план дій! Ми маємо розблокування роботу малого бізнесу, але з умовами безпеки людей! Здоров'я- пріоритет!", - наголосив міський голова.

Підприємці передали свої пропозицію до розгляду і обидві сторони домовились про зустріч завтра, щоб пропрацювати отримані пропозиції.