Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

З 22 травня відновлено пільговий проїзд у міському громадському транспорті

20.05.2020
З 22 травня відновлено пільговий проїзд у  міському громадському транспорті

Рішення щодо відновлення пільгового  перевезення пасажирів  у міському громадському транспорті прийнято сьогодні, 20 травня, на засіданні виконавчого комітету міської ради. Відтак, рішення виконавчого комітету міської ради від 20.03.2020 № 377 «Про тимчасове обмеження пільгового проїзду у міському громадському транспорті»" втратило чинність.

 Міський голова  Сергій Сухомлин зазначив, що пільгове перевезення  відновлюється за  певних умов:  «Ми підготували відповідне рішення, але хочу зазначити, в цьому рішенні  є часові обмеження для перевезень по пільгам. Для того, щоб не перевантажувати міський транспорт ми все ж залишаємо обмеження по спецперепусткам до 10:00 та після 16:00, аби люди могли доїхати на роботу та з роботи. В інший час громадським транспортом можуть користуватися й інші мешканці Житомирської міської ОТГ, і  також ми повертаємо усі пільги без винятку».

 Отже, при відновленні пільгового  проїзду в міському громадському транспорті продовжують діяти  часові обмеження:  до  10:00 год та після 16:00 год у будні дні перевезення пасажирів здійснюється за наявності  спеціальних перепусток. Пільгами на проїзд можна скористатися   в інший час та у вихідні дні. Працюючі ж пасажири  можуть скористатися пільговим проїздом до 10:00 та після 16:00 за наявності посвідчення.

Нагадаємо, що в Житомирі в умовах обмежувальних заходів, спрямованих на протидію  поширення коронавірусної інфекції, було тимчасово обмежено пільговий проїзд в громадському транспорті, окрім військовослужбовців та працівників правоохоронних органів при виконанні службових обов’язків.