Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі нові тролейбуси білоруського виробництва вже вийшли на міські маршрути

06.07.2020
У Житомирі нові тролейбуси  білоруського виробництва вже вийшли на міські маршрути

Нові тролейбуси білоруського виробництва  сьогодні почали курсувати Житомиром, обслуговуючи населення на маршрутах №2 і 3.  Завтра  нові одиниці транспорту запустять також на маршрути № 1-А та 1-Б.

«Тролейбус безшумний, зручний для пасажирів та водія, - ділиться  своїми враженнями від  кермування  новим тролейбусом водій Сергій. -  Система кондиціювання є не тільки в салоні тролейбуса, а й в кабіні водія».

Серед переваг нового рухомого складу також відмічено комфортність та безпечність для пасажирів, економність та зручність для маломобільних груп населення. Транспорт ефективний та простий  в експлуатації.

Як повідомлялося раніше, новий рухомий склад оснащений низкою сучасних функцій, зокрема, має пандус, автономний хід на випадок об'їзду аварійних ділянок, зарядку USB для гаджетів, електронну інформаційну систему, кондиціонування в салоні тролейбуса та кабіні водія та ін.  

В місто тролейбуси білоруського виробництва «Белкоммунмаш» надходять партіями: до кінця року житомирське ТТУ поповниться ще 45 тролейбусами білоруського виробництва.