Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі презентували ролики переможців конкурсу «Житомире! Я люблю тебе»

06.10.2020
У  Житомирі  презентували  ролики переможців конкурсу «Житомире!  Я   люблю тебе»

Дві кращі відеороботи «Обличчя твого міста» Валерії Гончаренко та Наталії Клиновська,  а  також  «Мій Житомир-Main Stage!» Володимира  Вербельчука сьогодні, 6 жовтня, представили широкому загалу.

Саме ці ролики  перемогли у конкурсі «Житомире!  Я люблю тебе», що проводиться  управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради задля формування позитивного іміджу нашого міста.

«Ми всі - актори в цьому житті  й на цих  житомирських локаціях проживаємо своє життя: зустрічаємося, ходимо на побачення, проводимо сімейний відпочинок в парку, і саме  місто - це наша сцена, а вистава  називається «Життя», - каже   Володимир Вербельчук.  Сім епізодів авторських вистав Житомирського академічно-драматичного театру до відеоролика "Мій Житомир - головна сцена мого життя"  знімалися  на вулицях нашого міста.  Так, через призму театральних образів представлено культурну ідентичність Житомира.

Питання сприйняття нашого міста, його привабливість, багатогранність та туристичні можливості розкриваються  у відеофільмі «Обличчя твого міста» з використанням незвичного для відеомистецтва  художнього засобу хуманізації.

Автори зазначають: робота над проєктами тривала близько місяця, була цікавою, і результат створених концепцій сьогодні надзвичайно порадував глядачів.

Заступниця міського голови   Марія Місюрова переконана:  такі відеосюжети має бачити підростаюче покоління в освітніх закладах, адже вони популяризують любов житомирян до свого міста.

« Міський конкурс діє вже п’ять років, що є гарною можливістю для творчої молоді презентувати своє бачення рідного міста, а також отримати кошти на втілення власного сценарію», - зазначає Ірина Ковальчук, начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради.

Дякуючи за таку підтримку творчих ініціатив молоді, режисер Петро Авраменко підкреслює: «Тут не просто показується наше місто: дається можливість хлопцям та дівчатам щось творити, і це дуже важливо». 

Нагадаємо, що переможців конкурсу на кращий сценарій відеоробіт  «Житомире, я люблю тебе» було визначено конкурсною комісією у червні цього року. Призовий фонд  конкурсу -  75 тис. грн, які було розділено між пропорційно між учасниками-переможцями  по 37, 5 тис. грн.