Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Депутати Житомирської міської ради проголосували за звернення щодо спрощеної системи оподаткування

10.11.2020
Депутати Житомирської міської ради проголосували за звернення щодо спрощеної системи оподаткування

Сьогодні, 10 листопада, під час позачергової сесії Житомирської  міської ради депутати проголосували за повторне  звернення до Президента України, Верховної Ради України Кабінету Міністрів України, Комітету з питань податкової та митної політики.

Метою Звернення є запровадження нових та прозорих правил для суб'єктів спрощеної системи оподаткування, що дасть змогу спростити ведення бізнесу, скоротити витрати платників податків на виконання податкового обов'язку.

Також документом передбачається запровадження щорічного підвищення граничних обсягів доходів для застосування спрощеної системи оподаткування у прив'язці до розміру мінімальної заробітної плати, відновлення права платників єдиного податку не застосовувати реєстратори розрахункових операцій, а також скасування корупційного механізму кеш-бек.

«Закриття діяльності мікропідприємцями чи їх бізнес-еміграція може привести до небажаних наслідків для країни, так як місцеві бюджети мінімум на 20% відсотків наповнюються саме за рахунок податків, які сплачує мікробізнес», – йдеться у зверненні.