Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

ОСББ міста Житомира активно прибирають сніг на своїх прибудинкових територіях

12.02.2021
ОСББ міста Житомира активно прибирають сніг на своїх прибудинкових територіях

У зв’язку із погіршенням погодних умов, снігопадами та хуртовинами на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади, ОСББ міста активно долучилися до прибирання своїх прибудинкових територій від снігу задля безпеки пересування мешканців.

«Впродовж вже декількох діб спостерігаються сильні снігопади, погодні умови все більше ускладнюються.  Голови ОСББ міста Житомира працюють не покладаючи рук, залучають мешканців до прибирання снігу, техніку, трактори та стараються впоратися зі сніжною стихією. Також, голови разом згуртовуються діляться корисним досвідом та допомагають один одному, щоб якнайкраще впоратися зі снігом».- зауважив Артем Ражев, начальник управління муніципального розвитку міської ради

«Разом ми сила! Хтось викликає трактори та грейдери, але громада може сама  вийти та почистити свій двір.  ОСББ «Небесної Сотні 50» нещодавно створене, але вже дружнє. Вийшли, взяли лопати й почистили свій двір від снігу. Хтось критикує мера та депутатів, а хтось робить реальні справи!», - зазначив мешканець міста Віктор Брокарєв.

Голова ОСББ «Героїв Десантників» Людмила  Празднікова поділилася досвідом, як її мешканці допомагають прибирати сніг: «У нас також всі бажаючі беруть участь у прибиранні снігу, розуміють, що це для себе, а не для когось».

«Небайдужі мешканці долучилися до прибирання снігу та працювали так, що аж з лопати пара йшла. Всім шана та подяка за допомогу» - розповідає голова правління ОСББ «Гоголівська 29» Микола Устимович

Станом на лютий 2021 рік у місті Житомирі ОСББ функціонують у 428 житлових будинках. Також повідомляємо,  що у 2020 році в умовах карантину, було створено 49 ОСББ у місті Житомирі.

Довідково:

За консультацією з питань створення та діяльності ОСББ звертайтесь до управління муніципального розвитку Житомирської міської ради за телефоном: 48-12-00.

 

Управління муніципального розвитку Житомирської міської ради