Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Житомиряни мали змогу помандрувати «живими доріжками» роду Косачів-Драгоманових

25.02.2021
Житомиряни мали змогу помандрувати «живими доріжками» роду Косачів-Драгоманових

Кращі юні виконавці долучилися до мистецького дійства «Живий мандруючий музей», що відбувся у Житомирі  з нагоди 150-річного ювілею  Лесі Українки. Захід організовано БФ «Надія Є» за  сприяння  управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської  міської ради.

«Живий мандруючий музей» -  це імпровізована мистецька подорож  розгалуженими доріжками древнього, інтелігентного, українського  дворянського роду Косачів-Драгоманових  -  сім’ї Лесі Українки.

Вишукано та красиво було передано атмосферу європейського життя Лесі Українки за кордоном. Зразкова театрально-хореографічна студія «Світлячок», ансамбль бального танцю «Інфініті», а також хореографічний колектив «Зорі Житомира»  створили граціозні та чуттєві  композиції.

Поетичні твори видатної українки представили глядачам Єлизавета Щукіна, Петро Петрук, Божена Вознюк.

Зворушливо звучали і пісні на слова Лариси Косач у виконанні  Наталки Мінгалєєвої, Артема Феська, Божени Вознюк, фольклорного гурту «Вінець»,  а Катерина Баранчук проникливо та натхненно зіграла на фортепіано.

У концертній програмі також взяли участь В’ячеслав Жила, Єлизавета  Щукіна,  Іванна Ільчук, Катерина Воротнікова, Анастасія  Іванюха, а також Єлизавета Толоконнікова  й Богдан Маркеєв.

Мистецьку подію  прикрасив виступ народної артистки України  Ірини Шинкарук.