Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Прийняття Муніципального кодексу – важливий момент, який я почув від Президента, - Сергій Сухомлин про результати Ради розвитку громад та територій

25.02.2021
Прийняття Муніципального кодексу – важливий момент, який я почув від Президента, - Сергій Сухомлин про результати Ради розвитку громад та територій

25 лютого на засідання Ради розвитку громад та територій зібралися  представники центральної та місцевої влад, аби обговорити  найважливіші питання місцевого самоврядування.   Від цієї взаємодії, як  зазначалося на зустрічі, залежить рівень життя, безпеки та здоров’я, освіти, комфорту та добробуту громадян України.

Міський голова Сергій Сухомлин каже, що це надзвичайно важлива подія для місцевого самоврядування, адже створюється платформа для діалогу місцевої влади,  центральної, Офісу Президента, Кабінету Міністрів,  і від кожного  лідера громади  передовсім  залежить, чи буде вона працювати.

«Практично кожен тиждень у нас є селекторна нарада чи з Прем'єр-міністром чи з іншими міністрами залежно від поставлених завдань.  Раніше такого діалогу не було. Звичайно, що  іноді це закриті наради, де ми висловлюємо думку, що не подобається, маємо критику  й на свою адресу.    Однак саме після таких діалогів і підписуються Меморандуми з непідвищення тарифів», - каже Сергій Сухомлин. Він також повідомив, що позавчора була нарада з приводу реалізації пунктів зазначеного  Меморандуму  для того, щоб дійсно підприємства теплової енергетики могли підготуватися до наступного року, а люди не отримали підвищених  тарифів.

Від Президента  на  сьогоднішній Раді  Сергій Сухомлин почув дуже важливий момент – прийняття Муніципального кодексу  -  одного з найнеобхідніших документів для місцевого самоврядування та системи влади в Україні.  Йдеться, зі слів міського голови, не про конкуренцію та гроші, а про  відповідальність – ХТО? за ЩО?  відповідає.

«Ми почули від Президента доручення щодо написання Муніципального кодексу, що є дуже важливим моментом.Сподіваюся, що сьогоднішня нарада та  указ Президента – це початок  постійного діалогу та конструктиву, який вибудовується для спільного розвитку України», - підсумував Сергій Сухомлин.

Нагадаємо, що 27 січня Сергія Сухомлина  було переобрано головою Житомирського регіонального відділення Асоціації міст України.