Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

24 березня 2021 року відбудеться громадське слухання з питання надання спеціального зонального для зміни цільового призначення земельної ділянки за адресою: м. Житомир, вул. Київська, 60-а

12.03.2021
24 березня 2021 о 15  год. 00. хв. в департаменті містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради (вул. Покровська, 6, 2-й поверх) буде проводитись громадське слухання з питання надання спеціального зонального для зміни цільового призначення земельної ділянки за адресою: м. Житомир, вул. Київська, 60-а, з — “для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води)” (11.04) № на — “для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій (03.04)” з відведенням додаткової земельної ділянки з цільовим призначенням - “для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій (03.04)”.
Замовник - ”Релігійна організація “РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЦЕРКВИ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН - БАПТИСТІВ “КОМПАС” М. ЖИТОМИР ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ”.
Громадське слухання проводиться на виконання спеціального зонального погодження, передбаченого містобудівною документацією, а саме Планом зонування території м. Житомира”.

Департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради