Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Ветерани та члени їх родин, які мають намір працювати у сфері надання послуг з управління багатоквартирними будинками, зможуть взяти участь в навчальному пілотному проєкті

29.03.2021
 Ветерани та члени їх  родин, які мають намір працювати у сфері надання послуг з управління багатоквартирними будинками, зможуть взяти участь в  навчальному пілотному проєкті

Вже найближчим часом Міністерство у справах ветеранів спільно з Міністерством розвитку громад та територій України розпочинають програму «Захист, розвиток, добробут». Це пілотний проєкт підготовки захисників, які мають намір працювати у сфері надання послуг з управління багатоквартирними будинками (ББ) та підвищувати рівень безпеки екологічно-техногенних умов життєдіяльності громадян і суспільства.

Даний проєкт дасть змогу залучити до навчання не тільки самих ветеранів, але і членів їх родин. Перевагами такої ініціативи є також її охоплення, адже це відкриє можливості для ветеранів не тільки з великих та розвинених міст, але й з найбільш віддалених куточків України.

В рамках нової програми передбачено проведення відбіркового конкурсу на спеціальність менеджера (управителя) та навчання захисників для набуття ними необхідних кваліфікаційних здібностей. У перспективі це дозволить їм управляти Об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ).

Про деталі та початок відбіркового конкурсу читайте на сайті міністерства.