Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Зробити футбол цікавим для дівчат: житомирський тренер виховує юних зірочок жіночого футболу

30.03.2021
Зробити футбол цікавим для дівчат:  житомирський тренер виховує юних зірочок жіночого футболу

Віктор Твардовський, тренер-викладач групи дівчат СДЮСШОР «Полісся», популяризує дівочий футбол у Житомирі. Нещодавно він пройшов спеціальний навчальний курс УЄФА і став тренером проєкту UEFA Playmakers в Україні.

«Програма УЄФА Playmakers має на меті надати більше можливостей для дівчаток віком 5-8 років брати участь у футболі та використовувати його, щоб допомогти розвинути життєві навички та освоїти основні навички руху.  UEFA Playmakers в Україні – це унікальна програма залучення дівчат до футболу через активності, ігри  та магії історій Діснею», - розповідають  в СДЮСШОР «Полісся».

Ірина Ковальчук, начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради, каже, що участь у цій програмі житомирського тренера є важливим кроком у розвитку дівочого футболу в нашому місті, позаяк  на сьогодні в Україні лише 2 тренери пройшли спеціальне навчання та мають відповідний сертифікат.

Зазначимо, що  дівочий футбол  у Житомирі пропагується з березня 2019 року. Саме тоді на базі СДЮСШОР «Полісся» була відкрита дитяча футбольна група для дівчат. На сьогодні ж у школі функціонує дві футбольні команди для дівчат, у яких займається  понад 40 спортсменок у віці  11 -16 років.

Вітаємо Віктора Олександровича з отриманням сертифікату УЄФА! Сподіваємося, що його щире бажання зробити футбол цікавим для дівчат дасть гарні плоди, і  Житомир матиме багато успішних футболісток.