Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

БІЛЯ ЗОШ №8 ВСТАНОВИЛИ ОСТРІВЕЦЬ БЕЗПЕКИ ЗА 23 ТИСЯЧІ ГРИВЕНЬ (з ПДВ)

19.04.2021
БІЛЯ ЗОШ №8 ВСТАНОВИЛИ ОСТРІВЕЦЬ БЕЗПЕКИ ЗА 23 ТИСЯЧІ ГРИВЕНЬ (з ПДВ)
Будівельні роботи по об’єкту «Капітальний ремонт засобів організації дорожнього руху з облаштуванням пішохідного переходу з острівцем безпеки за адресою: вул. майдан Згоди, 5 в м. Житомирі» були розпочаті 09 квітня 2021 року  та виконуються в рамках інфраструктурного компонента проєкту «TUMI: шлях до школи».
Проєктом передбачено мінімізувати або повністю усунути окремі локальні проблеми, з якими щодня зустрічаються учні Вересівської ЗОШ, Житомирського екологічного ліцею №24, ЗОШ №8 та ЗОШ №36.
Біля ЗОШ №8 таким небезпечним місцем є ділянка навпроти школи, яку учні, батьки та вчителі ідентифікували як головну проблему для дітей, які є найбільш уразливими учасниками дорожнього руху.
Нині на об’єкті вже завершені роботи з будівництва острівця безпеки та капітальний ремонт тротуарів (навпроти пішохідного переходу) з пониженням бортового каменю та влаштуванням тактильної плитки. Найближчим часом планується влаштування зовнішнього освітлення, нанесення пластикової розмітки пішохідного переходу, встановлення дорожніх знаків та нанесення дорожньої розмітки по вул. Східна (від вул. Київська до вул. Грушевського) згідно нової схеми організації дорожнього руху.
Будівельні роботи по об’єкту «Капітальний ремонт засобів організації дорожнього руху з облаштуванням пішохідного переходу з острівцем безпеки за адресою: вул. майдан Згоди, 5 в м. Житомирі» виконуються за кошти безповоротної фінансової допомоги Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH в рамках міжнародної Ініціативи трансформації міської мобільності (TUMI), а їх вартість складає 247,6 тисяч гривень, в тому числі:
  • підготовчі роботи – 8,5 тис. грн (з ПДВ);
  • влаштування освітлення пішохідного переходу – 47,0 тис. грн (з ПДВ);
  • капітальний ремонт тротуарів і облаштування тактильної плитки в зоні переходу – 59,4 тис. грн (з ПДВ);
  • будівництво острівця безпеки – 23,0 тис. грн (з ПДВ);
  • нанесення дорожньої розмітки згідно нової схеми організації дорожнього руху по вул. Східна (від вул. Київська до вул. Михайла Грушевського) – 77,2 тис. грн (з ПДВ);
  • встановлення дорожніх знаків згідно нової схеми організації дорожнього руху та інші супутні роботи – 32,5 тис. грн (з ПДВ).
Усі технічні рішення по об’єкту «Капітальний ремонт засобів організації дорожнього руху з облаштуванням пішохідного переходу з острівцем безпеки за адресою: вул. майдан Згоди, 5 в м. Житомирі» відповідають чинним будівельним нормам, а також разом із новою схемою організації дорожнього руху погоджені міською комісією з безпеки дорожнього руху та поліцією.
Кошторисна частина проєктної документації має позитивний висновок державної експертизи, а виконавець робіт визначений за результатами публічних закупівель, проведених згідно чинного законодавства України (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-08-20-005952-a).
У випадку додаткових питань щодо деталей реалізації проєкту «TUMI: шлях до школи», зокрема, щодо виконання будівельних робіт по об’єкту «Капітальний ремонт засобів організації дорожнього руху з облаштуванням пішохідного переходу з острівцем безпеки за адресою: вул. майдан Згоди, 5 в м. Житомирі» просимо звертатися на адресу: КУ «Агенція розвитку міста» Житомирської міської ради (вул. Покровська, 4, e-mail: ku.arm.zt@gmail.com).
З деталями проєкту «TUMI: шлях до школи» можна ознайомитися на Facebook-сторінці проєкту: www.facebook.com/tumi.agency.zt.ua